23.3 °C, 1.4 m/s, 62.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaPārbaudi, cik labi pazīsti Jelgavu!
Pārbaudi, cik labi pazīsti Jelgavu!
20/05/2020

Jelgavas 755. gadadienu svinot ar dažādām aktivitātēm, kurās var piedalīties, neizejot no mājām, arī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) iesaistās svētku pasākumos, piedāvājot spēles, kas vienlaikus var kalpot kā zināšanu pārbaude un aizraujošs laika kavēklis. Mājaslapā www.zrkac.lv pieejamas gan virtuālas puzles, gan erudīcijas spēle.

ZRKAC aicina pārbaudīt savas zināšanas un izaicināt veiksmi digitālajā spēlē “Gudrais jelgavnieks!”. Tajā ietvertas vairākas tematiskās sadaļas, piemēram, “Jelgavas personības”, kur pēc apraksta jāatpazīst attēlā redzamais cilvēks. Tāpat spēlētāji var pārliecināties par savām zināšanām vēsturē, pareizā secībā sarindojot faktus, kas saistās ar Jelgavu. Spēlē iekļauti arī apgalvojumi par Jelgavu, un spēlētājiem, zinot vai minot, jāatzīmē, kuri no tiem ir patiesi un kuri ne. Vērīgākajiem spēlētājiem grūtības nesagādās sadaļa “Atpazīsti Jelgavas ēkas”, kur jāpaļaujas uz savu redzes atmiņu.

 

Tāpat ikviens var salikt pilsētas ainavas spēlē “Daudz laimes, Jelgava!”. Piecu dažādu grūtības pakāpju puzles atklās Jelgavai raksturīgus skatus un ļaus asināt prātu, saliekot gan vienkāršākas puzles, gan izmēģinot spēkus sarežģītāku attēlu, kuri sadalīti sīkākos gabaliņos, kas jāpagriež arī pareizā virzienā, veidošanā. Salikt attēlus var gan savam priekam, gan reģistrējoties sacensībām, cenšoties veikt uzdevumu ātrāk par citiem. Reģistrētie dalībnieki varēs piedalīties virtuālā sacensībā ar citiem, novērtējot savu veiklību un acīgumu kopējā laika rezultātu tabulā.

 

 

Foto: Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē