20.4 °C, 1.9 m/s, 83.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaPārbaudi savas un citu zināšanas, radot krustvārdu mīklu par Jelgavu!
Pārbaudi savas un citu zināšanas, radot krustvārdu mīklu par Jelgavu!
30/04/2020

Sākoties pilsētas svētku mēnesim, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde (JPPI) “Kultūra” piedāvā iespēju ikvienam apliecināt savas zināšanas par pilsētu un pārbaudīt citu erudīciju, veidojot krustvārdu mīklas par Jelgavu. Labākās un interesantākās krustvārdu mīklas autors saņems pārsteiguma balvas, bet darbs tiks publicēts “Jelgavas Vēstnesī”, ļaujot ikvienam atsvaidzināt savas zināšanas par Jelgavu.

JPPI “Kultūra” informē par galvenajiem noteikumiem, kas jāievēro – krustvārdu mīklā nedrīkst būt mazāk par 20 jautājumiem, un tiem visiem jābūt par Jelgavu. Mīklu autori tajās var ietvert visdažādākos jautājumus, piemēram, par pilsētas vēsturi, jaunāko laiku notikumiem, personībām, faktiem un citām tēmām. Mīklu var sagatavot gan elektroniskā veidā, gan papīra formātā. Plānots, ka uzvarētāja izveidotā krustvārdu mīkla tiks publicēta maija beigās laikrakstā Jelgavas Vēstnesis, lai to varēt risināt arī citi, tādējādi pārbaudot savu erudīciju.

 

Izveidotās krustvārdu mīklas, norādot autora vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru, jānosūta līdz 15. maijam pa e-pastu Jelgava755@jelgava.lv vai pa pastu uz adresi Kr.Barona iela 6, Jelgava, JPPI “Kultūra”, LV-3001, vai jāatstāj Jelgavas kultūras namā pie dežuranta.

 

 

Foto: istock.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē