19.5 °C, 3.1 m/s, 50.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaPārbaudi savas zināšanas par Jelgavu krustvārdu mīklā
Pārbaudi savas zināšanas par Jelgavu krustvārdu mīklā
28/05/2020

Noslēdzies Jelgavas pilsētas svētkiem veltītais krustvārdu mīklu konkurss, kurā ikviens bija aicināts radīt īpašas mīklas par Jelgavu. Interesantākie darbi pilsētas jubilejas gada garumā tiks publicēti gan informatīvajā izdevumā “Jelgavas Vēstnesis”, gan mājaslapā www.jelgava.lv, un svētku nedēļā jelgavniekiem tiek nodota pirmā pilsētai veltītā mīkla – Zanes Mitrevicas veikums, kas izcēlies ar interesantiem jautājumiem un īpašu vizuālo noformējumu.

Konkursā saņemti vairāki desmiti mīklu, tajās autoriem iekļaujot visdažādākos jautājumus par Jelgavas vēsturi, notikumiem, vietām un personībām. No visiem konkursa pieteikumiem izraudzīti 15 labākie darbi un daļa no tiem jubilejas gada gaitā reizi mēnesī tiks publicēti “Jelgavas Vēstnesī”, kā arī www.jelgava.lv.

 

Svētku nedēļā publicēta Zanes Mitrevicas sastādītā mīkla, kas bijis pirmais autores mēģinājums radīt šādu krustvārdu uzdevumu kopš skolas laikiem. Sākumpunkts mīklas izstrādē bijis tieši tās simetriskais dizains ar Jelgavas ģērboni, kam pakārtoti jautājumi, kuru izstrāde arī pašai autorei ļāvusi palauzīt galvu un uzzināt daudz jauna par pilsētu.

 

Pirmo Jelgavai veltīto krustvārdu mīklu meklē 28. maija “Jelgavas Vēstneša” numurā, vai arī lejupielādē to ŠEIT.

 

Savukārt interesantāko mīklu autoru saraksts pieejams ŠEIT.

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē