17.6 °C, 1.7 m/s, 87.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaPārbaudi zināšanas par Jelgavas vēsturi krustvārdu mīklā
Pārbaudi zināšanas par Jelgavas vēsturi krustvārdu mīklā
22/06/2020

Jelgavas 755. jubilejas gada garumā informatīvā izdevuma “Jelgavas Vēstnesis” un mājaslapas www.jelgava.lv lasītājiem tiek piedāvātas jelgavnieku radītās krustvārdu mīklas par pilsētu. Jūnija mēnesī publicēta Daniela Ribalko radītā mīkla, kas veltīta galvenokārt Jelgavas vēsturei.

Publicēta otrā krustvārdu mīkla, kas radīta Jelgavas 755 gadu jubilejai veltītajā konkursā. Tās autors ir 10. klases skolnieks Daniels Ribalko, kuru piedalīties konkursā motivējis tieši attālināto mācību laiks: “Krustvārdu mīkla man bija iespēja aizpildīt brīvo laiku un pārbaudīt sevi. Mani saista kultūra un vēsture, tāpēc lielāko daļu jautājumu izveidoju, pamatojoties uz savām zināšanām, bet talkā nāca arī spēle “Atklāj Jelgavu 100 veidos” un tajā minētie fakti.” Jelgavas 755. jubilejas svinības puisis aizvadījis aktīvi, saņemot balvu arī svētku sportiskajā izaicinājumā, piedaloties karodziņa stafetē un virtuālajā fotoorientēšanās konkursā.

 

Otro Jelgavai veltīto krustvārdu mīklu meklē 18. jūnija “Jelgavas Vēstneša” numurā, vai arī lejupielādē to ŠEIT. Savukārt interesantāko mīklu autoru saraksts pieejams ŠEIT.

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē