20 °C, 2 m/s, 73 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPārcelta “Gudro vecāku skolas” nodarbība
Pārcelta “Gudro vecāku skolas” nodarbība
30/01/2020

Nākamā “Gudro vecāku skolas” nodarbība lektores Ainas Poišas vadībā, kas bija plānota 5. februārī, pārcelta uz 12. februāri, informē Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC). Semināra sākuma laiks paliek nemainīgs – pulksten 18.

Semināra gaitā vecāki varēs uzzināt par tipiskākajiem audzināšanas stiliem un to ietekmi uz bērna garīgo veselību sākumskolas vecumā. Tāpat tiks pamatots, kā vecāki var būt galvenie arhitekti bērna personības veidošanas procesā, sniedzot iespēju vecākiem veikt pašiem savas pieredzes un pašvērtējuma analīzi. Semināra gaitā varēs gūt arī praktiskas iemaņas bērnu atbalstošas komunikācijas veicināšanai.

 

Šī “Gudro vecāku skolas” sezona veltīta sākumskolas vecuma bērnu attīstības un emocionālās veselības jautājumiem. Ikmēneša nodarbības ir bez maksas, bet iepriekš jāpiesakās pa tālruni 63012158, 63082101, 29222737 vai e–pastu astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv. Vietu skaits ir ierobežots, taču tie interesenti, kuriem seminārus neizdosies apmeklēt, ieraksta veidā tos varēs noskatīties ZRKAC mājaslapā vai centra lapā vietnē www.facebook.com.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē