18 °C, 1 m/s, 93 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPārlielupes bibliotēkā Bruno Baha zīmēto karikatūru un šaržu izstāde
Pārlielupes bibliotēkā Bruno Baha zīmēto karikatūru un šaržu izstāde
04/11/2022

Pārlielupes bibliotēkā līdz pat novembra beigām skatāma Bruno Baha zīmēto karikatūru un šaržu izstāde “Cilvēki un viņu skaistums”. Bruno Bahs ir mākslas pedagogs, dizainers, arī reizē portretu, karikatūru un šaržu mākslinieks ar 18 gadu pieredzi cilvēku zīmēšanā, ko apguvis pašmācības ceļā. 

Patlaban vada “Bruno Baha Mākslas akadēmiju” bērniem Aizkraukles novadā. Bruno vēlas, lai viņi apzinās, ka katrs ir un var būt Radītājs, katrs var radīt lielu pievienoto vērtību pasaulei. Un zīmēšana ir tikai viens no instrumentiem šīs apziņas veicināšanai.

 

Par saviem darbiem B.Bahs stāsta, ka viņu iedvesmo skaistums, ko viņš redz cilvēku līnijās. Cilvēks ir ļoti skaists pēc būtības. Acis, deguns, lūpas– mūsu dabas dotās, neatkārtojamās, dekoratīvās rotas, kas jāizceļ un ko vienmēr cenšos padarīt ļoti pievilcīgus. Iespaidīgākais mākslinieka darbs līdz šim ir Limbažu Valsts ģimnāzijas pedagogu portretu galerija šarža stilā, kurā attēloti 82 skolas pedagogi. Tā bija skolas direktores Guntas Lāces dāvana skolai 100 gadu jubilejā 2021. gadā.

 

Ar izstādi visi interesenti var iepazīties Pārlielupes bibliotēkā līdz 31. decembrim, bibliotēkas darba laikā: darba dienās no pulksten 10 līdz 18, sestdienās no pulksten 10 līdz 17.

 

 

Foto: publicitātes

 

Informācija sagatavota

Jelgavas Pilsētas bibliotēkā