17.2 °C, 1.1 m/s, 78 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPārlielupes bibliotēkā būs jauno grāmatu diena
Pārlielupes bibliotēkā būs jauno grāmatu diena
25/02/2020

26. februārī Pārlielupes bibliotēkā Loka maģistrālē 17 norisināsies Jauno grāmatu diena, kurā ikviens varēs iepazīties ar jaunākajām lasāmvielām bibliotēkas krājumā, kā arī izmantot iespēju rezervēt sev lasīšanai tīkamākos izdevumus.

Jaunumu vidū daudz saistošas lasāmvielas atradīs romānu lasītāji – Pārlielupes bibliotēkā pieejami jaunākie izdevumi gan no ārvalstu, gan vietējiem autoriem. Lasītājiem būs pieejams Lijas Brīdakas romāns “Atbalss bez balss”, kā arī Dainas Avotiņas jaunākā grāmata “Ceļā”, savukārt ārzemju autoru vidū ir tādi romāni kā Monikas Makinērijas “Dzīves ceļojums” un Rozijas Kērtisas “Mēs satikāmies decembrī”.

 

Interesantas grāmatas varēs iepazīt arī detektīvu un trilleru cienītāji, lasot, piemēram, Jeļenas Mihalkovas “Rūgto mandeļu pīrāgu” vai Kamillas Lekbergas darbu “Ragana”. Savukārt jauniešiem varētu interesēt lietuviešu autores Kotrīnas Zīles mistiskais romāns “Samainītais”.

 

Tāpat Jauno grāmatu dienā varēs iepazīt dažādus sabiedrībā zināmu personu autordarbus, tostarp Lindas Mūrnieces sarunu par dzīves pieredzi grāmatā “Gandrīz gadagrāmata” un aktrises Ditas Lūriņas tuvu autoru dzejas krājums un apceres par teātri “Ar vieglu skrāpējumu ādā”.

 

Jauno grāmatu diena noritēs 26. februārī no pulksten 10 līdz 17. Pārlielupes filiāles krājuma jaunumi uzskaitīti sarakstā Grāmatu jaunumu mapē, kas atrodama bibliotēkā.

 

 

Foto: Pārlielupes bibliotēka

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē