18.4 °C, 3 m/s, 59.4 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimenePārlielupes un Miezītes bibliotēkā notiks Māmiņdienai veltīta ģimeņu sestdiena
Pārlielupes un Miezītes bibliotēkā notiks Māmiņdienai veltīta ģimeņu sestdiena
08/05/2024

11. maijā pulksten 11 Pārlielupes bibliotēkā Loka maģistrālē 17, bet pulksten 14 Miezītes bibliotēkā Dobeles šosejā 100A notiks īpaši Māmiņdienai veltīts pasākums ģimenēm ar pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem.

Apmeklētajiem būs iespēja noskatīties leļļu teātra mazizrādi “Kur ņemt vienu apkampienu”, kas iestudēta pēc Deivida Mellinga grāmatas ar tādu pašu nosaukumu motīviem. Grāmata vēsta par mazu lācēnu Duglasu ar plašu un mīlošu sirdi, kurš grib kādam dāvāt savu mīlestību. Jaukā pavasara rītā lācītis pamostas un saprot, ka viņam ir nepieciešams apkampiens. Kur ņemt vienu apkampienu? To īsto apkampienu?  Duglass dodas meklēt kādu, ko varētu samīļot.

Pēc izrādes notiks radošā darbnīca, kurā bērni varēs izveidot savai māmiņai apsveikuma kartiņu ar lācīti Māmiņdienā, kuru šogad svinēsim 12. maijā.

Savukārt, lai mudinātu vecākus un vecvecākus atrast laiku lasīt priekšā grāmatas saviem bērniem un mazbērniem, bibliotēka šajā dienā arī sagatavojusi aktivitāti “Lasa mammas, omes, vecmāmiņas”.

Ieeja pasākumā – bez maksas.