24.1 °C, 3.5 m/s, 50.4 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītība“Pasaciņā” darbu atsākusi uz laiku slēgtā grupa
“Pasaciņā” darbu atsākusi uz laiku slēgtā grupa
01/07/2020

Ievērojot Slimību profilakses un kontroles centra epidemiologu norādījumus, 1. jūlijā darbu atsākusi uz laiku slēgtā grupa pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē “Pasaciņa”.

Pēc tam, kad 16. jūnijā bērnudārza vienas grupas skolotāja palīgam tika konstatēts pozitīvs Covid-19 testa rezultāts, ievērojot epidemiologu norādījumus, uz laiku tika slēgta viena bērnudārza grupa. Konkrētās grupas audzēkņi atradās ģimenes ārsta uzraudzībā un ievēroja 14 dienu pašizolāciju. Pašizolācijā atradās arī četri šīs grupas pedagogi, bet visiem 39 iestādes darbiniekiem 17. jūnijā tika veikts Covid-19 tests, un tā rezultāti bija negatīvi.

 

Šonedēļ ir beidzies periods, kas bija jāpavada pašizolācijā, un grupa 1. jūlijā ir atsākusi darbu. “Grupas telpās ir veikta pilnīga dezinfekcija, kā arī visā iestādē esam ieviesuši papildu drošības pasākumus. Šonedēļ darbā ir atgriezušies trīs šīs grupas pedagogi, kā arī audzēkņi, kuriem pirms ierašanās bērnudārzā tika rekomendēts veikt Covid-19 testu,” stāsta “Pasaciņas” vadītāja Zane Koroļčuka, piebilstot, ka skolotāja palīgs, kuram tika konstatēts pozitīvs Covid-19 tests, vēl atrodas karantīnā. 

 

Jelgavas pašvaldība ciešā sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centra epidemiologiem turpina uzraudzīt situāciju.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē