20 °C, 3.8 m/s, 68 %

Pasākumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiJelgavas Vecpilsētas mājā norisināsies Dzejas dienām veltīts pasākums
Jelgavas Vecpilsētas mājā norisināsies Dzejas dienām veltīts pasākums
17/09/2023

22. septembrī Jelgavas Vecpilsētas mājā ikviens aicināts izbaudīt dzejas lasījumus kopā ar Jelgavas Latviešu biedrības dzejnieku klubu “Pieskāriens” un Ingu Bitēnu.

No pulksten 16:30 pie Jelgavas Vecpilsētas mājas ieejas tiks atskaņots projekts “Turi muti/neklusē”, tā ir divu autoru – Ingas Bitēnas un Valtera Levina sadarbība. Projekta būtība ir atrast un izprast sevi, lai labāk saprastos ar citiem, dzīvot mierā šajā pasaulē, nezaudējot savu mentālo veselību, vēl jo vairāk – to stiprinot. Pirms projekta atskaņojuma autore Inga Bitēna dalīsies pārdomās, kā arī lasīs pašus jaunākos savas daiļrades darbus.

Pulksten 18 ikviens interesents,  ir aicināts uz Jelgavas Vecpilsētas mājas bēniņiem, kur norisināsies Jelgavas Latviešu biedrības dzejnieku kluba “Pieskāriens” autoru lasījumi. Dzejnieku klubs “Pieskāriens”  katru gadu organizē dažādus ar dzeju saistītus  pasākumus Jelgavā un ārpus tās. Tāpat klubs ir izdevis vairākus dzejas krājumus ar nosaukumu “Zemgales vācelīte”!

Apmeklētāji uz Jelgavas Latviešu biedrības dzejnieku kluba “Pieskāriens” lasījumiem Jelgavas Vecpilsētas mājas bēniņos iepriekš aicināti pieteikties, zvanot pa tālruni: 63005407, 27309673 vai rakstot uz e-pastu: vecpilseta@jelgava.lv.