16.7 °C, 0.8 m/s, 86.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaPasaules Dabas Fonds meklē klimata vēstnieku
Pasaules Dabas Fonds meklē klimata vēstnieku
19/02/2021

Gaidot pasaulē vērienīgāko vides akciju, Zemes stundu, jau tradicionāli ikviens Latvijas iedzīvotājs var pieteikties konkursam “Klimata vēstnieks 2021”, informē tā organizatori Pasaules Dabas Fonds sadarbībā ar uzņēmumu “Tetra Pak”. Konkursa organizatoru mērķis ir popularizēt videi draudzīgu dzīvesveidu un godināt cilvēkus, kuri savā ikdienā veic ieguldījumu vides problēmu risinājumos un rosina sabiedrību sekot viņu piemēram.

Šogad izsludinātajam konkursam ir divas nominācijas: “Videi draudzīga dzīvesveida vēstnieks” un “Videi draudzīga dzīvesveida vēstnieks sabiedrībā”. Konkursā var pieteikties vai tikt pieteikts ikviens Latvijas valsts iedzīvotājs, kurš pats piekopj videi draudzīgu dzīvesveidu vai kurš ir guvis būtiskus panākumus ietekmes uz vidi mazināšanas iniciatīvu īstenošanā, iesaistot līdzcilvēkus visā valstī, pašvaldībā, darbavietā, skolā vai citviet.

 

Pieteikties klimata vēstnieka konkursam varēs līdz 2021. gada 11. martam (ieskaitot) vietnē ej.uz/klimatavestnieks2021. Pieteikuma pielikumi, kas nav obligāta prasība, var tikt iesūtīti elektroniski ar norādi “KONKURSAM “Klimata vēstnieks”” uz e-pasta adresi zemesstunda@pdf.lv tajā pašā dienā, kad tiek aizpildīts elektroniskais pieteikums.

 

Katras nominācijas uzvarētājs iegūs dāvanu karti 500 eiro vērtībā aktīvās atpūtas inventāra veikalā “Ceļotājs”. Konkursa uzvarētāji tiks godināti arī Zemes stundai veltītā pasākumā 27. martā.

 

Konkursa “Klimata vēstnieks 2021” nolikums atrodams ŠEIT.

 

 

 

Foto: Pixabay.com

 

Informācija: Pasaules Dabas Fonds