2.5 °C, 2.7 m/s, 92.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaPasaules Tūrisma dienas rallijā aicina iepazīt Jelgavu un apkārtni
Pasaules Tūrisma dienas rallijā aicina iepazīt Jelgavu un apkārtni
27/09/2020

Atzīmējot Pasaules Tūrisma dienu, sestdien, 3. oktobrī, Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC) organizē ikgadējās auto orientēšanās sacensības komandām. Sacensības būs izklaidējošs un izzinošs pasākums tiem, kas vēlas iepazīt Jelgavas un tās apkārtnes tūrisma objektus, atklāt mazāk zināmas vietas, liekot lietā atjautību, zināšanas un intuīciju.

Kā informē JRTC, orientēšanās sacensībām ar automašīnām aicinātas pieteikties komandas trīs līdz piecu cilvēku sastāvā. Tūrisma rallija laikā katrai komandai būs jāatrod vairāki kontrolpunkti sacensību teritorijā un jāizpilda dažādi aizraujoši uzdevumi, kas piemēroti visai ģimenei. Sacensību maršruts vedīs no Jelgavas pilsētas uz Valgundi, Kalnciemu un Līvbērzes pusi.

Sacensību starts un finišs būs Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa pagalmā Akadēmijas ielā 1. Starts komandām tiks dots pulksten 11, bet reģistrēšanās sacensībām sāksies no pulksten 10.30. Dalība sacensībās ir bez maksas. Lai piedalītos vērtēšanā, komandām līdz pulksten 16 finišā jāiesniedz aizpildītas darba lapas. Komandas tiks vērtētas pēc iegūtā punktu skaita. Ja punktu skaits uzvarētāju komandām sakritīs, papildus tiks vērtēts atbilžu lapas iesniegšanas laiks. Uzvarētāju komandas saņems balvas no JRTC.

Lai piedalītos “Pasaules Tūrisma dienas rallijā 2020”, komandām jāpiesakās līdz 2. oktobrim pa tālruni 63005447, pa e-pastu tic@tornis.jelgava.lv vai klātienē Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī, norādot komandas nosaukumu, dalībnieku skaitu un viena pārstāvja kontaktinformāciju. Lai izvairītos no drūzmēšanās un pulcēšanās, komandas kapteinis reģistrēs komandas pieteikumu un, finišējot, iesniegs atbilžu lapas Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa 1.stāvā. Lai labāk sagatavotos dalībai sacensībās, komandām iepriekš jāiepazīstas ar sacensību nolikumu, kas pieejams mājaslapā www.visit.jelgava.lv.

Sacensību dalībnieki aicināti auto orientēšanās sacensību laikā ievērot ceļu satiksmes noteikumos noteiktās ātruma prasības, kā arī transportlīdzekļa atbilstību tehniskajam stāvoklim, tā nokomplektēšanu atbilstoši normatīvajiem aktiem un standartiem ceļu satiksmes drošības jomā.

Foto un informācija: Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs