16.9 °C, 3.2 m/s, 67.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasaules Tūrisma dienas rallijā aicina iepazīt Jelgavu un apkārtni
Pasaules Tūrisma dienas rallijā aicina iepazīt Jelgavu un apkārtni
27/09/2021

Atzīmējot Pasaules tūrisma dienu, sestdien, 2. oktobrī Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) organizē ikgadējās auto orientēšanās sacensības. Tas būs izklaidējošs un izzinošs pasākums visiem, kuri vēlas iepazīt Jelgavas un tās apkārtnes tūrisma objektus un mazāk zināmas vietas, likt lietā atjautību un pavadīt dienu svaigā gaisā.

Orientēšanās sacensībām aicinātas pieteikties komandas (vienas mājsaimniecības ietvaros) trīs līdz piecu cilvēku sastāvā. Dalībniekiem sacensību teritorijā būs jāatrod vairāki kontrolpunkti un jāizpilda uzdevumi, kas piemēroti visai ģimenei. Sacensību maršruts vedīs no Jelgavas valstspilsētas uz Glūdas un Līvbērzes pagastiem.

 

Tūrisma rallija starts un finišs ir Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa pagalmā, Akadēmijas ielā 1. Reģistrēšanās sacensībām sāksies no pulksten 10.30, starts tiks dots pulksten 11. Aktīvākās un maksimāli daudz pareizās atbildes iesniegušās komandas saņems JRTC balvas.

 

Lai piedalītos “Pasaules tūrisma dienas rallijā 2021”, līdz 1. oktobra pulksten 12 jāpiesakās pa tālruni 63005447 vai 63005445, e-pastu tic@tornis.jelgava.lv vai klātienē Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī, norādot komandas nosaukumu, dalībnieku skaitu un kontaktinformāciju. Dalība pasākumā ir bez maksas. Pirms sacensībām aicinām dalībniekus iepazīties ar nolikumu www.visit.jelgava.lv

 

Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/ vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

 

Lai nodrošinātu Ministru kabineta noteikumu Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” prasības, dalībnieku dati tiks uzglabāti 30 dienas pēc aktivitātes noslēgšanās, nepieciešamības gadījumā tos sniedzot Slimību profilakses un kontroles centram epidemioloģiskās izmeklēšanas veikšanai.

 

Jautājumu gadījumā par personas datu apstrādi aicinām vērsties pie Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs” galvenās speciālistes administratīvajos jautājumos Laines Rozenbergas tālrunis: 63005452, e-pasta adrese: laine.rozenberga@tornis.jelgava.lv.

 

Papildus informācija par datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā pieejama tīmekļa vietnē: http://www.jelgava.lv/lv/pasvaldiba/par-pasvaldibu/personas-datu-aizsardziba/.

 

Piedaloties aktivitātē, aicinām ievērot valstī pieņemtos distancēšanās noteikumus.

 

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde

“Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”