21.8 °C, 2.1 m/s, 93.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasniedz pilsētas augstākos apbalvojumus
Pasniedz pilsētas augstākos apbalvojumus
18/11/2015

Valsts svētku priekšvakarā, 17. novembrī, svētku pieņemšanā pie Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa tika pasniegti Jelgavas pilsētas augstākie apbalvojumi – „Goda zīme” un „Goda raksts”. Šoreiz godināti astoņi cilvēki – Uldis Smilts, Alda Spirģe, Rūdis Lūsiņš, Raitis Junkers, Sergejs Skrjabins, Inese Steļmakova, Janīna Rudzīte un Edīte Krūmiņa.

Valsts svētku priekšvakarā, 17. novembrī, svētku pieņemšanā pie Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa tika pasniegti Jelgavas pilsētas augstākie apbalvojumi – „Goda zīme” un „Goda raksts”.

Augstākais pilsētas apbalvojums – „Goda zīme” pasniegts AS „Exigen Services Latvia” valdes loceklim Uldim Smiltam par par uzņēmuma sociāli atbildīgas politikas īstenošanu un pilsētas vārda popularizēšanu, Valsts ģimnāzijas skolotājai Aldai Spirģei par ieguldījumu un ilggadēju darbu Jelgavas pilsētas izglītības sistēmā un SIA „Eibe-L” valdes loceklim Rūdim Lūsiņam par uzņēmuma sociāli atbildīgas politikas īstenošanu un atbalstu jaunatnes darba pieredzes veicināšanā Jelgavā.

Savukārt Jelgavas pilsētas domes apbalvojums „Goda raksts” tika pasniegts:
Raitim Junkeram – māksliniekam, pedagogam un dizaineram – par ieguldījumu Jelgavas kultūras dzīvē un jaunās paaudzes mākslinieku izglītošanā.

Jelgavas pilsētas slimnīcas ķirurgam Sergejam Skrjabinam par nesavtīgu darbu veselības aizsardzības jomā un ieguldījumu sabiedrības veselības aprūpē.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas inspektorei virsnieka vietniecei Inesei Steļmakovai par godprātīgu dienesta pienākumu pildīšanu un ieguldījumu Jelgavas iedzīvotāju drošībā.

Jelgavas tehnikuma direktorei Janīnai Rudzītei par ieguldīto darbu profesionālās izglītības iestādes popularizēšanā un attīstībā Jelgavā.

Edītei Krūmiņai – par ilggadēju darbu un ieguldījumu kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā Jelgavas pilsētā.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Māris Martinsons