21.6 °C, 1.9 m/s, 67.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasniegtas Jelgavas pilsētas Gada balvas uzņēmējdarbībā
Pasniegtas Jelgavas pilsētas Gada balvas uzņēmējdarbībā
18/12/2020

Šonedēļ pasniegta Jelgavas pilsētas Gada balva uzņēmējdarbībā trīs nominācijās. Kā uzsver Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, konkurss ir iespēja vēl dziļāk iepazīt pilsētas uzņēmumu darbību un struktūru, novērtējot viņu ieguldījumu ne tikai pilsētas ekonomikas attīstībā: “Pilsētas izaugsme balstās uz trīs pamatvērtībām – sakārtotu infrastruktūru, spēcīgu izglītības sistēmu un stipriem uzņēmumiem. Jūsu ieguldījums pilsētas attīstībā ir ļoti nozīmīgs.”

Šogad kopumā konkursam tika pieteikti 37 uzņēmumi, un žūrijas komisija, kurā bija gan pašvaldības pārstāvji, gan uzņēmēji, tos vērtēja pēc noteiktiem kritērijiem, piemēram, cik droša ir uzņēmuma darba vide, vai uzņēmums ir videi draudzīgs, kāda ir uzņēmuma reputācija, vai tajā ir inovatīvu produktu un pakalpojumu attīstība, cik liels ir uzņēmēja ieguldījums Jelgavas vārda popularizēšanā, vai uzņēmējs atbalsta sporta, izglītības un kultūras attīstību pilsētā. Diemžēl vairāki no pieteiktajiem uzņēmumiem neatbilda konkursa nolikumam, kas noteica, ka uzņēmumam nedrīkst būt nodokļu parādu, tam jābūt sociāli atbildīgam un jādarbojas mūsu pilsētā ne mazāk kā trīs gadus. Tāpat atsevišķi uzņēmumi konkursā bija pieteikti vienlaikus vairākās nominācijās. Līdz ar to klātienē tika vērtēts 21 uzņēmums.

 

Konkursā uzņēmumi tika vērtēti trīs nominācijās – “Sociāli atbildīgs uzņēmums”, “Radošs uzņēmums” un “Gada debija” –, katrā aptverot uzņēmumus, kuros darbinieku skaits ir līdz 10, no 11 līdz 50 un pārsniedz 51.

“Jāatzīst, ka šogad vērtētie uzņēmumi bija ļoti spēcīgi un komisijas darbs nebija viegls. Tieši tāpēc atsevišķās nominācijās tika piešķirtas pat vairākas 1. vietas,” uzsver konkursa komisijas priekšsēdētājs Pēteris Salkazanovs.

 

Vērtēšanas komisija šogad Jelgavas pilsētas Gada balvu uzņēmējdarbībā piešķīra 12 uzņēmumiem, bet vēl deviņi saņēma Atzinības rakstu: SIA “W&D”, SIA “KoDo”, SIA “BALTCOLD”, SIA “Zeldari”, SIA “Fero M”, SIA “Tamberg Corporation”, SIA “Aiga Plus”, SIA “Glam Candy” un SIA “Velis – A”. Uzvarētāji ieguva arī naudas balvu.

 

Ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, konkursa uzvarētāji šogad tika sveikti individuāli.

 

Konkursa uzvarētāji uzņēmumu grupā ar darbinieku skaitu vairāk nekā 51

Radošs uzņēmums

SIA “Marks M”

 

Sociāli atbildīgs uzņēmums

SIA “Zn metāls”

Sociāli atbildīgs uzņēmums

SIA “Jelgavas tipogrāfija”

Sociāli atbildīgs uzņēmums

SIA “Kulk”

 

Gada debija

SIA “Elas Baltic”

 

Konkursa uzvarētāji uzņēmumu grupā ar darbinieku skaitu no 11 līdz 50

Radošs uzņēmums

SIA “Fortum Jelgava”

 

Sociāli atbildīgs uzņēmums

SIA “Signum”

Gada debija

SIA “Karameļu darbnīca”

 

 

Konkursa uzvarētāji uzņēmumu grupā ar darbinieku skaitu līdz 10

 

Radošs uzņēmums

SIA “DMKS SEW”

Radošs uzņēmums

SIA “Kristīnes Babickas ģimenes ārstes prakse”

Sociāli atbildīgs uzņēmums

SIA “3C”

 

Gada debija

SIA “Mārtiņa auto”

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē