25.7 °C, 4.1 m/s, 35.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasniegti Jelgavas pilsētas augstākie apbalvojumi
Pasniegti Jelgavas pilsētas augstākie apbalvojumi
17/11/2019

Šajā gadā, kad visi kopā atzīmējam Latvijas valsts neatkarības 101. gadadienu, godinām tradīcijas, vērtības, valstiskumu un cilvēkus, kas cīnījušies un nesuši Latvijas vārdu pasaulē. Jelgavas pilsētas lielākā bagātība ir cilvēki– jelgavnieki. Sakot paldies par ieguldījumu pilsētas attīstībā, Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienas priekšvakarā pasniegti Jelgavas pilsētas augstākie apbalvojumi “Goda zīme” un “Goda raksts”.

Augstākais pilsētas apbalvojums “Goda zīme” par profesionālo meistarību un ieguldījumu Jelgavas pilsētas iedzīvotāju veselības aprūpē piešķirts Jelgavas poliklīnikas Veselības aprūpes vadības ārstei Maijai Lucavai; par ieguldījumu tiesiskuma stiprināšanā Jelgavas pilsētā – zvērinātai advokātei Brigitai Miķelsonei; par aktīvu sabiedrisko darbību un ieguldījumu Jelgavas iedzīvotāju drošībā un aizsardzībā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa priekšniecei Tatjanai Flanderei un par sasniegumiem pedagoģiskajā darbā un jaunatnes izglītošanā Jelgavas pilsētā- Jelgavas Valsts ģimnāzijas direktores vietniecei metodiskajā darbā Evijai Slokenbergai.

 

Jelgavas pilsētas domes apbalvojumu “Goda raksts” pasniegts: sertificētam būvinženierim Kārlim Brakanskim– par augstu profesionālo meistarību; SIA “Jelgavas pilsētas slimnīca” galvenajai māsai Emmai Ašurko- par augstu profesionālo meistarību un ieguldījumu Jelgavas pilsētas iedzīvotāju veselības aprūpē; pensionētai skolotājai Ilgai Ziemelei–­ par aktīvu darbību Jelgavas pilsētas sabiedriskajā, kultūras un izglītības darbā; SIA “Purenn”- par ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā, inovatīvu tehnoloģiju ieviešanu un jaunu darba vietu radīšanu Jelgavas pilsētā; Latvijas Lauksaimniecības universitātes Sporta centra direktoram Jānim Vītolam- par ieguldījumu sportā un sabiedriskajā darbībā Jelgavas pilsētā; Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigādes Jelgavas daļas ugunsdzēsējiem glābējiem kaprāļiem- Jānim Rihardam, Denisam Dovnarovičam un Ingum Brandam- par augstu profesionālo meistarību un varonību ekstremālās situācijās.

 

Apbalvojumi pasniegti Latvijas Republikas proklamēšanas 101.gadadienas priekšvakarā, 17.novembrī, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja svinīgajā pieņemšanā.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē