21.3 °C, 2 m/s, 86.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPasta nodaļa tirdzniecības centrā “RAF Centrs” atsāks darbu brīvdienās
Pasta nodaļa tirdzniecības centrā “RAF Centrs” atsāks darbu brīvdienās
14/01/2021

Pasta nodaļa tirdzniecības centrā “RAF Centrs”, Rīgas ielā 48, no 2021. gada 16. janvāra atsāk darbu sestdienās un svētdienās stingrā saskaņā ar valstī noteiktajiem drošības pasākumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai, informē VAS “Latvijas pasts”.

Sakarā ar noteiktajiem papildu drošības pasākumiem Covid-19 ierobežošanai tika ierobežota tirdzniecības centru darbība brīvdienās. Tostarp no 2020. gada 5. decembra mainījās arī Jelgavas 5. pasta nodaļas tirdzniecības centrā “RAF Centrs” darba laiks – brīvdienās tā nestrādāja. Līdz ar ieviestajām izmaiņām preču tirdzniecībā pieņemts lēmums no 2021. gada 16. janvāra atjaunot Jelgavas 5. pasta nodaļas darbu sestdienās un svētdienās, kad tā sniegs pakalpojumus no pulksten 9 līdz 19.

 

Ņemot vērā valstī ieviestos ierobežojumus, “Latvijas pasta” nodaļās līdz ārkārtējās situācijas beigām var saņemt visus tajās pieejamos pakalpojumus, bet iegādāties var tikai ar pasta pakalpojumu nodrošināšanu saistītās preces – pastmarkas, aploksnes, pastkartes, sūtījumu iepakojuma taru, līmlentes –, kā arī atsevišķas saimniecības preces, pārtikas produktus, biļetes braukšanai sabiedriskajā transportā, preses izdevumus, dezinfekcijas līdzekļus un sejas un mutes aizsegus.

 

“Latvijas pasts” aicina klientus būt saprotošiem, jo Covid-19 izplatības mazināšanai visā valstī ir noteikti ierobežojumi attiecībā uz cilvēku skaitu, kas var uzturēties pakalpojumu sniedzēju telpās, tāpēc iespējas sniegt pakalpojumus nodaļās ir samazinājušās un var rasties situācijas, kad sava pakalpojuma saņemšanu nākas uzgaidīt, stāvot ārpus nodaļas un distancējoties citam no cita. 

 

Lai pasta pakalpojumu saņemšana nebūtu jāgaida, “Latvijas pasts” aicina izmantot uzņēmuma mobilās lietotnes iespējas, kas ļauj pakalpojumiem pieteikties attālināti un nodaļā ierasties tieši uz sava pakalpojuma saņemšanu. Attālināti pieteikties pakalpojumiem var 86 lielākajās un noslogotākajās pasta nodaļās visā Latvijā; šo nodaļu saraksts pieejams ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija: “Latvijas pasts”