19.9 °C, 1.8 m/s, 84.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaPasta nodaļa tirdzniecības centrā “RAF Centrs” strādās 1., 3. un 4. maijā
Pasta nodaļa tirdzniecības centrā “RAF Centrs” strādās 1., 3. un 4. maijā
29/04/2021
Svētku brīvdienās 1. un 4. maijā pasta pakalpojumus sniegs atsevišķas Latvijas Pasta nodaļas lielākajos tirdzniecības centros, tostarp Jelgavas 5. pasta nodaļa tirdzniecības centrā “RAF Centrs”, informē VAS “Latvijas pasts”. Pirmdien, 3.maijā, atvērtās pasta nodaļas strādās saskaņā ar sestdienas darba režīmu, izņemot atsevišķas pasta nodaļas, kurām šajā dienā būs mainīts darbalaiks. Savukārt pārceltajā darbdienā sestdien, 8. maijā, pasta nodaļas strādās saskaņā ar pirmdienas darba režīmu un tiks piegādāti arī sūtījumi.
Valsts noteiktajās svētku brīvdienās – 1. maijā un Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā 4. maijā – atvērtas būs atsevišķas pasta nodaļas lielākajos tirdzniecības centros, tostarp Jelgavas 5. pasta nodaļa tirdzniecības centrā “RAF Centrs”, kas klientus apkalpos no pulksten 10 līdz 18. Visu brīvdienās strādājošo pasta nodaļu saraksts un to darbalaiki pieejami ŠEIT.
 
Tāpat maijā ir pārcelta viena darbdiena – pirmdiena, 3. maijs –, kas pārcelta uz sestdienu, 8. maiju. Pasta nodaļas, kas būs atvērtas pirmdien, 3.maijā, strādās saskaņā ar sestdienas darba režīmu, savukārt sestdien, 8. maijā, Latvijas Pasts strādās atbilstoši pirmdienas grafikam un iedzīvotājiem piegādās sūtījumus. Atsevišķām pasta nodaļām 3. un 8.maijā būs mainīts darbalaiks – šo nodaļu saraksts un darbalaiki pieejami ŠEITJelgavas 5. pasta nodaļa 3. maijā klientus apkalpos no pulksten 10 līdz 18.

 

Brīvdienās sūtījumu saņemšanai un nosūtīšanai būs izmantojami vairāki desmiti Latvijas Pasta pakomātu visā valsts teritorijā. Informācija par Latvijas Pasta pakomātu tīklu pieejama ŠEIT

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija: VAS “Latvijas pasts”