23.2 °C, 3 m/s, 62.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPasta salas slidotava nedēļas nogalēs būs atvērta skrituļotājiem
Pasta salas slidotava nedēļas nogalēs būs atvērta skrituļotājiem
10/06/2020

No piektdienas, 12. jūnija, Pasta salas publiskajā slidotavā nedēļas nogalēs varēs slidot ar skrituļslidām. Šobrīd gan būs iespējami tikai individuālie apmeklējumi un vienlaicīgi skrituļot, ievērojot divu metru distanci no citiem slidotavas apmeklētājiem, drīkstēs 30 cilvēki. Inline hokeju un florbolu pagaidām spēlēt nevarēs.

Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) valdes loceklis Armands Ozollapa skaidro, ka lēmums atvērt publisko slidotavu vasaras sezonā pieņemts līdz ar ārkārtējās situācijas atcelšanu valstī un ierobežojumu mazināšanu sportā. Pasta salas publiskā slidotava skrituļošanai būs pieejama piektdienās no pulksten 14 līdz 19 un sestdienās, svētdienās no pulksten 12 līdz 19.

 

“Pagaidām slidotava būs pieejama tikai individuālajiem apmeklējumiem, jo noteiktie ierobežojumi neļauj spēlēt komandu spēles bez sertificēta trenera. Apmeklētājiem jāņem vērā, ka citam no cita ir jāietur divu metru distance,” stāsta ZOC pārstāve Evita Brakše, piebilstot, ka slidotava ir 800 kvadrātmetrus plaša, tādēļ izpildīt distancēšanās prasības nav grūti. ZOC arī noteicis, ka vienlaicīgi uz laukuma drīkst atrasties ne vairāk kā 30 skrituļotāju.

 

Maksa par skrituļslidošanu ir 1,50 eiro stundā, bērniem no 7 līdz 16 gadu vecumam – 1 eiro, bērniem līdz 7 gadu vecumam – 0,50 eiro. Apmeklētāji var ierasties ar savām skrituļslidām vai iznomāt tās – slidu nomas maksa ir 2 eiro. Tālrunis informācijai – 20367677.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē