16.9 °C, 3.2 m/s, 67.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaPastaiga pa Jelgavu krustvārdu mīklā
Pastaiga pa Jelgavu krustvārdu mīklā
28/08/2020

Jelgavas 755. jubilejas gadā informatīvā izdevuma “Jelgavas Vēstnesis” un mājaslapas www.jelgava.lv lasītājiem piedāvājam jelgavnieku radītās krustvārdu mīklas par pilsētu. Augustā publicēta Daigas Krūmiņas radītā mīkla, kas veidota kā pastaiga pa pilsētas iecienītākajām vietām un ieskats tās notikumos.

Mīklas autore D.Krūmiņa atzīst, ka konkursā piedalījusies, jo tā šķitusi laba iespēja iesaistīties pilsētas svētku aktivitātēs un aizpildīt brīvo laiku, kas maijā vēl bijis visai daudz. “Neesmu dzimusi jelgavniece – pārcēlos uz šejieni un redzēju, kā pilsēta attīstās. Jautājumi lielākoties saistīti ar manām mīļākajām vietām pilsētā – tām, uz kurām vedu arī savus draugus, kas atbrauc ciemos, un kuras ieteiktu apskatīt katram. Mīklu konkurss bija vienīgā svētku aktivitāte, kurā piedalījos, bet tā, manuprāt, bija laba iespēja, lai sajustu to īpašo noskaņu, pāris vakaru veltot jautājumu domāšanai. Arī tagad vasarā daudz laika pavadu Jelgavā. Iecienīta vieta pastaigām ir promenāde, un plānoju apmeklēt arī Piena, maizes un medus svētkus,” stāsta mīklas autore.

 

D.Krūmiņas Jelgavai veltīto krustvārdu mīklu meklē 27. augusta “Jelgavas Vēstneša” numurā, vai arī lejupielādē to ŠEIT.

 

Iepriekšējās krustvārdu mīklas mājaslapā www.jelgava.lv tiek apkopotas īpašā sadaļā, kas pieejama ŠEIT. Turpat atrodams arī atskats uz pilsētas 755. dzimšanas dienu – notikumu apskati, video, virtuālās izstādes un spēles.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē