22 °C, 2.8 m/s, 48.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPašvaldība atgādina: rotaļu laukumos jāievēro sabiedriskās kārtības un iekārtu lietošanas noteikumi
Pašvaldība atgādina: rotaļu laukumos jāievēro sabiedriskās kārtības un iekārtu lietošanas noteikumi
29/07/2022

Vasarā ierasti pieaug pilsētas rotaļu laukumu apmeklējums, tāpēc aktualizējas jautājums par bērnu drošību un uzvedību šajās vietās. Jāatgādina – rotaļu laukumos ir pastiprināti jāpievērš uzmanība bērnu drošībai un vecākiem, pieskatot savas atvases, jābūt īpaši modriem. Tāpat apmeklētāji aicināti rotaļu laukumos ievērot Jelgavas sabiedriskās kārtības noteikumus un rotaļu iekārtas izmantot tikai tam paredzētajam mērķim.

Nelaimes gadījumā vecāki bieži vien vaino rotaļu laukuma apsaimniekotāju, bet pirmām kārtām jau vecāku pienākums pirms ierīces lietošanas ir novērtēt iespējamos riskus. Tāpat iekārtas ir jāizmanto tam paredzētajā veidā, un par to atbildība jāuzņemas vecākiem vai personām, kas tajā brīdī bērnu pieskata.

 

Vienlaikus jāatgādina, ka vecāki, kuri savus bērnus atstāj bez uzraudzības, tostarp rotaļu laukumos, var tikt saukti pie administratīvās atbildības. Tieši tāpat kā pie administratīvās atbildības var saukt tos, kuri tīši bojā rotaļu laukumu elementus.

 

Iedzīvotāji, kuri pamana bojātas rotaļu iekārtas vai to detaļas, aicināti nekavējoties informēt par to Pašvaldības operatīvās informācijas centru pa tālruni 8787.

 

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē