22.1 °C, 1.6 m/s, 68.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPašvaldība iznomā keramikas darbnīcas telpas vecpilsētā
Pašvaldība iznomā keramikas darbnīcas telpas vecpilsētā
21/09/2023

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs” izsludina nedzīvojamo telpu – keramikas darbnīcas Vecpilsētas ielā 2 – nomas tiesību izsoli. Telpas tiek iznomātas keramikas darbnīcas tipa izveidei un ar to saistītu pakalpojumu sniegšanai. Pieteikumu pretendenti var iesniegt līdz 11. oktobrim (ieskaitot).

Nomas telpas atrodas senākajā pilsētas koka apbūves daļā, un to platība ir 54 kvadrātmetri. Telpas aprīkotas ar visām nepieciešamajām komunikācijām – apkuri, elektroapgādi, ūdeni, kanalizāciju, gaisa apmaiņas sistēmu. Savukārt palīgtelpā izvietoti metāla plaukti un metāla izlietne ar darba virsmu, tāpat ir ierīkota garderobe, soli, virsdrēbju pakaramie. Keramikas darbnīca aprīkota ar elektrisko cepli, virpu, diviem darbagaldiem, koka plauktiem un koka ķeblīšiem. Aprēķinātā tirgus nomas maksas sākumcena ir 2,53 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa par vienu kvadrātmetru mēnesī.

Keramikas darbnīcas piedāvājuma klāstam jāakcentē ēkas kultūrvēsturiskā nozīme un jārada īpaša noskaņa, kā arī jārespektē kopējā vecpilsētas kvartāla koncepcija. Keramikas darbnīcas piedāvājumā būtu jāiekļauj pedagoģiskās programmas sadarbībā ar mācību iestādēm un citiem interesentiem, izglītojošas programmas, kas saistītas ar gadskārtu svētkiem un latviskajām tradīcijām, amata paraugdemonstrējumi, kā arī izzinošas nodarbības un meistarklases.

Jāpiebilst, ka, pateicoties pašvaldības ieguldījumam un piesaistot ERAF finansējumu, Vecpilsētas ielas kvartāls pēdējos gados ir piedzīvojis vērienīgas pārmaiņas – atjaunots ielas vēsturiskais bruģis, uzstādītas laternas un sakārtota apkārtne. Keramikas darbnīcas telpas atrodas Dzīvesziņas un arodu sētā (Vecpilsētas ielā 2), kur līdzās strādā audēju darbnīca SIA “Autras raksti”, ikvienam interesentam piedāvājot iespēju izzināt Zemgales tautastērpa tapšanas procesu, kā arī iespēju piedalīties dažādās izzinošās aktivitātēs.

Vecpilsētas ielā darbojas arī Jelgavas Vecpilsētas māja, mērniecības pakalpojumu birojs, frizētava, skaistumkopšanas pakalpojumu salons un kafejnīca.

Pieteikums dalībai izsolē jāiesniedz personīgi slēgtā aploksnē līdz 2023. gada 11. oktobra pulksten 13 Jelgavā, Vecpilsētas ielā 14, darba dienās no pulksten 9 līdz 17. Nomas objektu iespējams apskatīt, iepriekš piesakoties pa tālruni 25746417.

Izsoles nosacījumi un pieteikuma iesniegšanas kārtība:

Līgums

Nolikums

Telpu plāns

Pieteikums izsolei

Plānotās darbības apraksts