14.2 °C, 0.6 m/s, 92.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaPašvaldība izsludina projektu konkursu NVO
Pašvaldība izsludina projektu konkursu NVO
14/09/2017

Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludina projekta konkursa „Biedrību un nodibinājumu atbalsta programma” 2017.gadam 2.kārtu. Lai saņemtu finansējumu, biedrības, nevalstiskās un sabiedriskās organizācijas projektus aicinātas iesniegt līdz 13.oktobra pulksten 14.

Konkursa mērķis ir sekmēt iedzīvotāju aktivitāti un iesaistīšanos pilsētas attīstības un sociālo problēmu risināšanā, veicināt labdarības tradīcijas un sadarbību starp Jelgavas pilsētas pašvaldību un biedrībām un nodibinājumiem, kuru darbība ir Jelgavas pilsētas teritorijā.

 

Pieteikumi iesniedzami Jelgavas pilsētas domē Lielā ielā 11, Klientu apkalpošanas centrā (131. kabinets), līdz 13.oktobra pulksten 14 slēgtā aploksnē.

 

Katra projekta pieteikums jāiesniedz savā aploksnē. Uz aploksnes jānorāda iesniedzēja nosaukums, juridiskā adrese, adresāts: Jelgavas pilsētas dome “Biedrību un nodibinājumu atbalsta programma”.

 

Projektu pieteikumu var iesūtīt pa pastu: Jelgavas pilsētas dome, Lielā iela 11, Jelgava, LV-3001. Pasta zīmoga datumam jābūt ne vēlāk kā 2017.gada 13.oktobris.

 

Plašāka informācija ŠEIT.

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē