20 °C, 2.8 m/s, 60.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPašvaldības atbalstu privātiem bērnudārziem līdzšinējā apjomā saglabās līdz gada beigām
Pašvaldības atbalstu privātiem bērnudārziem līdzšinējā apjomā saglabās līdz gada beigām
30/04/2020

Jelgavas pilsētas dome nolēma pagarināt iepriekš noteikto termiņu pašvaldības atbalsta piešķiršanai līdzšinējā apjomā privātajām pirmsskolas izglītības iestādēm. Atbalsts 220 eiro apmērā par vienu bērnu vecumā no pusotra līdz četru gadu vecumam un 200 eiro – par bērnu vecumā no pieciem līdz sešiem/septiņiem gadiem tiks saglabāts līdz šī gada 31. decembrim.

Šāds lēmums pieņemts, lai ārkārtējās situācijas un tās seku pārvarēšanas laikā nodrošinātu pirmsskolas izglītības pakalpojuma nepārtrauktību un pieejamību ģimenēm ar bērniem, kuru bērni apmeklē privātos bērnudārzus, kā arī, lai sniegtu atbalstu privātām pirmsskolas izglītības iestādēm, kuras nodrošina minēto pakalpojumu.

 

Ņemot vērā, ka iepriekš pašvaldība lēma minēto pabalstu piešķirt līdz šī gada 31. maijam, jauno noteikumu realizēšanai papildus tiek plānoti naudas līdzekļi 78400 eiro apmērā. Jau informējām, ka 2016. gadā, palielinot līdzfinansējumu privātiem bērnudārziem, pašvaldības mērķis bija nodrošināt līdzvērtīgu pedagogu atalgojumu, kā arī palīdzēt uzņēmējiem celt izglītības pakalpojuma kvalitāti.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē