20.1 °C, 3 m/s, 69.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPašvaldības policija par ierobežojumu neievērošanu svētku nedēļā sodījusi septiņas personas
Pašvaldības policija par ierobežojumu neievērošanu svētku nedēļā sodījusi septiņas personas
28/12/2020

Jelgavas pilsētas Pašvaldības policija Ziemassvētku nedēļā vienai personai piemērojusi 50 eiro lielu sodu par mutes un deguna aizsargmaskas nelietošanu, bet sešām personām piemērots naudas sods 100 eiro par pulcēšanās ierobežojuma pārkāpumu. Pašvaldības policija kontroles turpina.

Turpinot pastiprināti uzraudzīt to, vai iedzīvotāji ievēro Covid-19 saslimstības mazināšanai noteiktos ierobežojumus, Pašvaldības policija aizvadītajā nedēļā 148 reizes apsekojusi dažādas publiskas vietas pilsētā – tirdzniecības centrus, autobusu pieturvietas, degvielas uzpildes stacijas, daudzdzīvokļu māju pagalmus un citu objektus.

 

Pašvaldības policijas pārstāve Aira Dimpere informē, ka svētku dienas kopumā aizvadītas mierīgi, vairāk darba bijis tieši pirmssvētku dienās, uzraugot, vai nenotiek neatļauta pulcēšanās un tiek ievēroti citi epidemioloģiskās drošības pasākumi. “Pagājušajā nedēļā Pašvaldības policija sodīja vienu personu par maskas nevilkšanu un atteikšanos to darīt publiskā vietā – tirdzniecības centrā Pilsētas pasāža. Personai uzlikts naudas sods 50 eiro. Trijos gadījumos par sejas maskas nevilkšanu dzelzceļa stacijā izteikts brīdinājums, bet ar sešām personām par sejas maskas neizmantošanu publiskā vietā ir veiktas pārrunas, stāsta A.Dimpere. Tāpat aizvadītajā nedēļā Pašvaldības policija sešām personām piemērojusi naudas sodu 100 eiro par pulcēšanās ierobežojuma pārkāpumu. Pulcēšanās notikusi pie Pilsētas pasāžas un Jelgavas autoostas teritorijā. Vienā gadījumā izteikts brīdinājums, bet divos gadījumos svētku laikā veiktas preventīvas pārrunas par pulcēšanās aizlieguma pārkāpumu.

 

Policija arī šonedēļ turpina pastiprināti uzraudzīt to, vai nenotiek neatļauta pulcēšanās un cilvēki ievēro valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē