26.2 °C, 3.8 m/s, 33.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPašvaldības policisti palīdz operatīvi aizturēt iespējamo velosipēda zagli
Pašvaldības policisti palīdz operatīvi aizturēt iespējamo velosipēda zagli
07/10/2020

6. oktobrī Jelgavā kādam vīrietim tika nozagts velosipēds “Arkus”. Tajā pašā dienā, pateicoties Jelgavas pilsētas Pašvaldības policistu vērībai, tika aizturēts vīrietis, pie kura atrada nelikumīgi piesavināto divriteni.

Valsts policijas pārstāve Dace Kalniņa informē, ka Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa likumsargi otrdien saņēma iesniegumu par to, ka no kāda daudzdzīvokļu mājas pagalma ap pulksten 11 tika izdarīta 100 eiro vērta velosipēda “Arkus” zādzība. Jāpiebilst, ka nozagtais velosipēds nebija pieslēgts.

 

Pēc kriminālprocesa uzsākšanas iegūtas ziņas, kas ļāva identificēt iespējamo aizdomās turēto. “Šī  informācija tika paziņota arī Jelgavas Pašvaldības policijai, kas tās pašas dienas vakarā ap pulksten 19 aizturēja iespējamo aizdomās turēto un viņu nodeva Valsts policijai. Velosipēds tika nodots tā likumīgajam īpašniekam,” stāsta D.Kalniņa. 

 

Aizturētais, 1977. gadā dzimušais vīrietis, atradās alkohola reibumā. Viņš jau agrāk ir bijis vairākas reizes tiesāts, un šī gada 24. septembrī atbrīvots no ieslodzījuma, un šobrīd ir bez noteiktas dzīves un darba vietas.

 

Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180. panta par zādzību nelielā apmērā, par ko var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

 

Likumsargi aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un sargāt savas mantas. Šī gada oktobra pirmajās sešās dienās Jelgavā ir nozagti pieci velosipēdi, turklāt vēršam jūsu uzmanību uz to, ka tie visi bija atstāti nesaslēgti.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē