23.2 °C, 2.9 m/s, 76.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPašvaldības sarūpētās bezmaksas sejas maskas trūcīgie un maznodrošinātie var saņemt, iepriekš piesakoties
Pašvaldības sarūpētās bezmaksas sejas maskas trūcīgie un maznodrošinātie var saņemt, iepriekš piesakoties
11/11/2020

Rūpējoties par sociāli mazaizsargātāko grupu iedzīvotājiem, Jelgavas pilsētas pašvaldība maznodrošinātām un trūcīgām personām bez maksas nodrošina vairākkārt lietojamas sejas maskas. Otrajā dalīšanas reizē tās šonedēļ izņēmuši 168 iedzīvotāji. Jelgavnieki, kuriem piešķirts maznodrošinātas vai trūcīgas personas/ģimenes statuss, bet kuri līdz šim nav izņēmuši bezmaksas sejas maskas, aicināti sazināties ar Sociālo lietu pārvaldi.

Jelgavas pašvaldība sociāli mazaizsargātāko grupu iedzīvotājiem sagādāja vairākkārt lietojamas sejas maskas un 2. un 9. novembrī organizēja to dalīšanu. “Jāatzīst, ka iedzīvotāju atsaucība nebija liela. Sejas maskas divās dienās izsniegtas 355 personām, taču pilsētā ir vairāk nekā 1300 personu ar trūcīgā un maznodrošinātā statusu,” stāsta Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes vadītāja Rita Stūrāne, piebilstot, ka katrai personai paredzētas divas sejas maskas, bet ir iedzīvotāji, kuri paņēmuši tikai vienu.

 

Tiem, kuri nav izņēmuši pašvaldības nodrošinātās sejas maskas, sociālie darbinieki tās izdalīs, kad persona pārvaldē ieradīsies atjaunot vai no jauna kārtot trūcīgas vai maznodrošinātas personas statusu. Taču maskas var saņemt, arī iepriekš piesakoties Informācijas kabinetā pa tālruni 63048914 vai 63007224.

 

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9 klienti tiek pieņemti tikai pēc iepriekšēja pieraksta, piesakoties pa tālruni 63048914 vai 63007224. Ierodoties pārvaldē, obligāti ir jālieto sejas aizsargmaska, un klienti aicināti ievērot noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē