17.4 °C, 1 m/s, 93.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPatriotu mēneša ietvaros aicina uz aktivitāti “Svētku noskaņa Jelgavā”
Patriotu mēneša ietvaros aicina uz aktivitāti “Svētku noskaņa Jelgavā”
09/11/2022

Patriotu mēneša ietvaros Jelgavas reģionālais tūrisma centrs no 11. līdz 18. novembrim aicina piedalīties izzinošā un atjautīgā aktivitātē “Svētku noskaņa Jelgavā”.

Aktivitāte “Svētku noskaņa Jelgavā” ir aizraujošs veids, kā vietējiem iedzīvotājiem un pilsētas viesiem pastāstīt par valsts vēsturē svarīgajiem notikumiem un personībām, mudinot spēles dalībniekus veidot savu īpašo maršrutu. Piedaloties aktivitātē, ikviens varēs atrast savu Latvijas svētku simbolu kopumu, aplūkojot Jelgavas pieminekļus, piemiņas zīmes un ēkas.

 

Dalībnieki, aktivitātes gaitā, izmatojot radošumu, aicināti izveidot savu Latvijas dzimšanas dienas kolāžu. Uzdevumu lapās tiks iekļauti 12 dažādi ar patriotu svētku simboliku saistīti silueti. Spēles gaitā dalībniekiem būs jāuzņem 12 fotoattēli Jelgavas pilsētā, kurus var pielīdzināt uzdevumu lapā iekļautajiem siluetiem. Fotoattēli jāiesūta JRTC caur whatsup aplikāciju uz tālruņa numuru 25619266.

 

Visu spēlē iekļauto uzdevumu izpilde var aizņemt līdz 2 stundām. Lai piedalītos simbolu spēlē “Svētku noskaņa Jelgavā”, nepieciešams tālrunis, savukārt darba lapas ar uzdevumiem un simboliem varēs saņemt Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā (Akadēmijas ielā 1) vai lejupielādēt no tīmekļa vietnes www.visit.jelgava.lv. Dalība spēlē ir bez maksas. Aktivitāte ir piemērota ģimenēm un individuālajiem ceļotājiem. Spēle būs pieejama periodā no 11. līdz 18. novembrim. Pirmie trīs dalībnieki, kuri būs pareizi atbildējuši uz visiem jautājumiem, iegūs ieejas karti Jelgavas Vecpilsētas mājas ekspozīcijas apmeklējumam un ielūgumu uz Jāņa Čakstes māju Jelgavas novadā. Ar balvu ieguvējiem JRTC sazināsies personīgi.

 

Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/ vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

 

Informācija par datu apstrādi Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā pieejama tīmekļa vietnē: http://www.jelgava.lv/lv/pasvaldiba/par-pasvaldibu/personas-datu-aizsardziba/.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Iestādē “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”