1.6 °C, 1.3 m/s, 85.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPavasara brīvlaikā – pasākumi pilsētas jauniešu centros
Pavasara brīvlaikā – pasākumi pilsētas jauniešu centros
10/03/2024

Pavasara brīvlaika nedēļā, no 11. līdz 15. martam, jaunieši no 13 līdz 25 gadiem aicināti piedalīties radošos, izglītojošos un sportiskos pasākumos pilsētas jauniešu centros.

Centrā “Špaktele” Pasta ielā 44 jau 13. martā pulksten 17 būs iespēja pievienoties gatavošanas meistarklasei, 14. martā pulksten 17 – piedalīties spēlē “Bunkurs”, bet 15. martā pulksten 17 varēs doties uz iedvesmas vakaru ar kādu Latvijā zināmu personu.

Savukārt Sabiedriskā centra telpās Skolotāju ielā 8 pirmajā brīvlaika dienā, 11. martā, pulksten 18 būs iespēja apmeklēt informatīvo pasākumu par jauniešu iniciatīvu konkursu “Jaunieši VAR”. Tā dalībnieki varēs uzzināt, kā notiek projektu iesniegšana un izstrāde, lai pretendētu uz finansiālu pašvaldības atbalstu iecerētā projekta realizācijai. Savukārt 15. martā pulksten 14 interesenti gaidīti sporta un atpūtas kompleksā “Rullītis”, kur notiks tehniskās jaunrades pēcpusdiena.

Dažādas aktivitātes paredzētas arī tikko jaunatklātajā jauniešu centrā “Pakāpiens” Loka maģistrālē 25, kas brīvlaika nedēļā interesentus uzrunās ar vairākiem tematiskiem pasākumiem – 11. martā pulksten 14 notiks kino maratons, 12. martā pulksten 14 – fitnesa izaicinājums, 13. martā pulksten 14 – galda spēļu pēcpusdiena, bet 14. martā pulksten 17 – jogas un meditācijas nodarbība.

Jāpiebilst, ka dalība jauniešu centru pasākumos ir bez maksas. Vairāk par pasākumiem var uzzināt, sekojot līdzi aktualitātēm sociālā tīkla “Facebook” kontā @Jelgavasjauniesiem.