22.5 °C, 1.7 m/s, 69.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSports“Pavasara vēstneši” pieveikuši teju 40 000 kilometru
“Pavasara vēstneši” pieveikuši teju 40 000 kilometru
06/04/2021

Aizritējušas jau trīs sportiskās apņemšanās “Pavasara vēstneši” nedēļas. Aktivitātē iesaistītās piecas komandas kopā šajās trīs nedēļās pieveikušas 39 909,1 kilometru. Visaktīvākā šobrīd ir komanda “Cīruļi”.

Apņemšanās dalībnieki pēc nejaušības principa tika sadalīti komandās – katrā pa 35 dalībniekiem. Komandu uzdevums ir piecu nedēļu laikā – no 16. marta līdz 19. aprīlim – sakrāt pēc iespējas vairāk kilometru: skrienot, soļojot, nūjojot, skrituļojot, braucot ar velosipēdu vai skrejriteni, airējot.

 

Šobrīd visaktīvākā ir komanda “Cīruļi”, kas sakrājusi 10 694 kilometrus. Komanda “Stārķi” ir pievienojusi 9132,2 kilometrus. Šajās abās komandās dalībnieki visvairāk kilometru sakrājuši, braucot ar velosipēdu. Komandas “Ērgļi” kontā ir 8446,1 kilometrs. Komandas “Strazdi” dalībnieki sakrājuši 6609,5 kilometrus, savukārt komandas “Ķīvītes” dalībnieki – 5027,3 kilometrus. Šajās trīs komandās dalībnieki vairāk staigājuši, skrējuši un nūjojuši.

 

Līdz šim dalībnieki visvairāk kilometru pieveikuši skrienot, ejot un nūjojot – 19 780,6. Braucot ar velosipēdu, pieveikti 18 334,9 kilometri, bet citos veidos – 1793,6 kilometri.

 

Apņemšanās mērķis ir mudināt jelgavniekus būt aktīviem un izkustēties, tomēr dalībnieki aicināti objektīvi izvērtēt savas spējas, kā arī ievērot valstī spēkā esošos drošības nosacījumus. Tāpat dalībnieki aicināti būt godīgiem pret sevi un citiem un neizmantot elektriskos pārvietošanās līdzekļus, kā arī atcerēties: ar velosipēdu, skrejriteni un skrituļiem braukt pa stadionu mīksto segumu ir aizliegts.

 

Noslēdzoties šai iniciatīvai, komanda, kura būs sakrājusi visvairāk kilometru, saņems medaļas un diplomus, savukārt viens pēc nejaušības principa izvēlēts dalībnieks no katras komandas saņems pārsteiguma balvu.

 

Apņemšanās “Pavasara vēstneši” ir iniciatīvu cikla “Būšu aktīvs” ceturtā iniciatīva. Šis cikls ir “Sporta servisa centra” dāvana jelgavniekiem iestādes 20. gadadienā. Tas paredz piedāvāt jelgavniekiem 20 sportiskas iniciatīvas visa gada garumā. Lai visa informācija par iniciatīvu ciklu “Būšu aktīvs” būtu pieejama vienkopus, izveidota Facebook grupa “Jelgava sporto”. Tā ir publiska, un tai aicināts pievienoties ikviens interesents. Tāpat informācija par cikla aktivitātēm tiek publicēta gan mājaslapas www.jelgava.lv “Sporta servisa centra” sadaļā, gan iestādes sociālo tīklu kontos.

 

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” dibināta 2001. gada 2. augustā.

 

 

Foto: publicitātes