23.6 °C, 3.3 m/s, 54 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsPēc gandrīz 20 gadiem Jelgavā atgriežas rallijkrosa sacensības
Pēc gandrīz 20 gadiem Jelgavā atgriežas rallijkrosa sacensības
21/07/2017

20. augustā, Jelgavā, pēc 20 gadu pauzes atgriežas Latvijas Rallijkrosa sacensības. Rallijkrosa kausa 4. posms visus autosporta entuziastus priecēs sporta un atpūtas kopleksa “Rullītis” trasē.

Rallijkross ir kļuvis iemīļots autosportiem Latvijā un paspējis izraisīt nezūdošu interesi arī skatītāju vidū. Jelgavas trasē “Rullītis” ir atjaunots asfalta segums, trase ir pilnveidota un pat pielāgota rallijkrosa sacensībām, īpaši izbūvēti līkumi. Sacensību laikā, skatītāju ērtībām, abās trases malās būs novietotas arī tribīnes.

 

Šis ir Rallijkrosa kausa sezonas vidus un kā vērtē pasākuma organizatori, tas ir viens no svarīgākajiem sezonas mirkļiem, kad tikai sākas īstā punktu skaitīšana un kopvērtējuma punktu rēķināšana.

 

Jelgavas posmā īpaši padomāts, lai tas būtu kā atpūtas pasākums ģimenēm – būs atrakcijas bērniem un ūdenssporta mīļotāji varēs doties izbraucienā ar veikbordu.

 

Dalībniekiem Latvijas Rallijkrosa kausa 4. posmam varēs reģistrēties no 25. jūlija – www.rallycross.lv. Savukārt skatītāji aicināti izmantot iespēju un iepriekšpārdošanā, no 21.jūlija, iegādāties ieejas biļetes izdevīgāk ” 5eur, visās Biļešu Serviss kasēs vai www.bilesuserviss.lv.

 

galleryFullImage.jpg

 

Foto: rallycross.lv arhīvs

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē