22.2 °C, 3.5 m/s, 56.1 %

Sākumlapa JaunumiSportsPēc papildlaika “Zemgale/LBTU” piekāpjas “bullīšos”
Pēc papildlaika “Zemgale/LBTU” piekāpjas “bullīšos”
03/04/2024

Ceturtajā “Optibet” Baltijas līgas finālspēlē Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LBTU” noslēdza četrus periodus ar neizšķirtu rezultātu 3:3 (2:1; 0:2; 1:0; 0:0), bet pēcspēles metienos piekāpās “Mogo/LSPA”. Fināla spēļu sērijā jelgavnieki atpaliek par diviem punktiem 1:3.

Spēles pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 3:3 un komandas aizvadīja pilnu ceturto papildus periodu, kurā spēles uzvarētājs tiktu noteikts pēc pirmajiem gūtajiem vārtiem, taču nevienai no komandām to neizdevās paveikt. Līdz ar to uzvarētājs šajā spēlē tika noteikt pēcspēles metienos jeb “bullīšos”, kuros veiksmīgāki bija “Mogo/LSPA” hokejisti – 4:3.

Fināla spēļu sērijā “Zemgale/LBTU” joprojām paliek iedzinēja lomā ar rezultātu 1:3. Ceturtdien, 4. aprīlī, pulksten 19 Jelgavas ledus hallē jelgavniekiem būs vēl viena iespēja lauzt sērijas gaitu, jo tā turpinās līdz kādas komandas četrām uzvarām.

Biļetes uz spēli iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā HK “Zemgale/LBTU” mājaslapā https://hkzemgale.lv/biletes/. Biļešu cena, gan pērkot internetā, gan hallē, ir 8 eiro, studentiem, uzrādot ISIC karti, un Latvijas goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes karte” īpašniekiem – 5 eiro (biļetes ar atlaidi var iegādāties tikai ledus halles kasē pirms spēles). Bezmaksas ieeja būs Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņiem, bērniem līdz 12 gadu vecumam un invalīdiem, uzrādot apliecību.

Skatītājiem jāņem vērā, ka pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts.

Jāpiebilst, ka finālspēles pārraida televīzijas kanālā “TV6”.