19.5 °C, 3.1 m/s, 50.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPēc rekonstrukcijas atklās Miezītes bibliotēku
Pēc rekonstrukcijas atklās Miezītes bibliotēku
30/05/2019

Noslēgumam tuvojas remontdarbi Miezītes bibliotēkā. Jau izremontētas bibliotēkas iekštelpas, nosiltināta ēkas fasāde un nomainīts jumts. Rekonstrukcijas gaitā nomainītas novecojušās iekšējās komunikācijas, tostarp apkures un elektroapgādes tīkli.  Bibliotēka lasītājiem pieejama ierastajā darba laikā, bet jaunās mēbeles un aprīkojumu paredzēts uzstādīt līdz Līgo svētkiem. Jūnija vidū, plānota arī bibliotēkas atklāšana.

Pēc rekonstrukcijas bibliotēkas pirmais stāvs būs pieejams arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Būs izveidota ērta uzbrauktuve un pieeja bibliotēkai. Savukārt bibliotēkas 2.stāvā darbosies bērnu un jauniešu centra “Junda” brīvā laika klubs “Pietura”, tāpat būs izveidota arī pasākumu zāle un aktivitāšu telpa. Kā līdz šim, Miezītes bibliotēka darbosies kā vietējās kopienas satikšanās vieta ar plašu grāmatu, periodikas un elektronisko pakalpojumu klāstu. Tāpat kā līdz šim, bibliotēkā notiks arī literatūras izstādes, datorapmācības un dažādi pasākumi.

 

 

Pilsētnieku uzmanību jau piesaistījusi stikla izkārtne, kas rotā bibliotēkas fasādi uz kuras lasāmi dažādi ar bibliotēku saistīti atslēgas vārdi, piemēram, “grāmatas”, “lasītprieks”, “labo sajūtu vieta”, “kultūrvide”, “pieejamība” un daudzi citi.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

Informācija sagatavota 

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē