19.6 °C, 2.9 m/s, 70.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPēc ziemas sakārto pilsētas grants seguma ielas
Pēc ziemas sakārto pilsētas grants seguma ielas
26/03/2018

Pirmdien, 26. martā, plānots pabeigt satiksmei bīstamo bedru un rišu aizbēršanu vairākās Jelgavas pilsētas ielās. Ja laikapstākļi būs labvēlīgi un apžāvēs grants ielas, plānots arī atsākt šī seguma ielu greiderēšanu, ziņo pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”.

Intensīvākā bīstamo bedru un rišu piebēršana uz grants seguma ielām pilsētā notikusi pagājušajā nedēļā, bet šodien lielākās bedres plānots aizbērt vēl divās pēdējās vietās – Būriņu ceļa posmā no Sniega ielas līdz Vītolu ceļam un Upes ielas posmā no Neretas līdz Līču ielai.

 

Savukārt grants seguma pastiprināšana notikusi sekojošās ielās un to posmos: Klijēnu ceļa posmā no Bērzu ceļa līdz Vecajam ceļam; Būriņu ceļa posmā no Blāzmas ielas līdz Brieža ielai; Ošu ceļa posmā no 1. līnijas līdz 2. līnijai; Ganību ielas posmā no 1. līnijas līdz 2. līnijai; Rogu ceļa posmā no Bērzu ceļa līdz Rogu ceļam 29; 3. līnijas posmā no Riekstu ceļa līdz Meža ceļam; Riekstu ceļa un 2. līnijas krustojumā; 1. līnijas posmā no Ganību ielas līdz Meiju ceļam; Strautu ceļa posmā no Loka maģistrāles līdz Kadiķu ceļam; Romas ielas posmā no Zemeņu ielas līdz Turaidas ielai; Bērzu ceļa posmā no Rogu ceļa līdz Klijēnu ceļam. Šodien darbi norit Upes ielas posmā no Neretas ielas līdz Līču ielai un Būriņu ceļa posmā no Sniega ielas līdz Vītolu ceļam.

 

Pilsētā ir atsākta arī grants seguma ielu greiderēšana, tomēr daudzas grants seguma ielas šobrīd vēl nav atkusušas, ir mitras un dubļainas, līdz ar to greiderēšana tur nav iespējama. Greiderēšana paredzēta šādās vietās: Dobeles šosejas rajonā, Tērvetes ielas rajonā, Romas ielas rajonā, Rīgas ielas rajonā, Vidus ielas rajonā, Depo rajonā, Kalnciema ceļa rajonā, Garozas ielas rajonā, Sieramuižas rajonā, Kazarmes ielas rajonā un Dambja ielas rajonā.

 

Foto – pašvaldības arhīvs.

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē