30.2 °C, 3.3 m/s, 38.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPēcpusdienā sākta maģistrālo ielu tīrīšana un kaisīšana
Pēcpusdienā sākta maģistrālo ielu tīrīšana un kaisīšana
26/11/2022

Lai arī snigšana turpinās, pēc pulksten 16 uzsākta pilsētas maģistrālo ielu tīrīšana un kaisīšana, lai nodrošinātu drošus braukšanas apstākļus. Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka intensīvas snigšanas laikā braukšanas apstākļi ir apgrūtināti, ielas var būt slidenas un pieputinātas. Par pamanītajām ielu seguma problēmām pilsētā iedzīvotāji aicināti ziņot Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.  

Atgādinām, ka Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) sestdien, 26. novembrī, izsludinājis dzelteno brīdinājumu par stipru snigšanu, kas turpināsies arī naktī uz svētdienu. Ceļi būs slideni.

 

Ziemas dienests turpina diennakts režīmā sekot līdzi laikapstākļiem un pilsētas ielu stāvoklim, lai nepieciešamības gadījumā veiktu gan ielu un ietvju tīrīšanu, gan kaisīšanu ar pretslīdes materiālu.

 

Aicinām gājējus būt uzmanīgiem un autobraucējus izvēlieties braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu.

 

Par pamanītajām ielu seguma problēmām, kā arī par citām pilsētvidē pamanītajām problēmām Jelgavas pilsētā, iedzīvotājiem lūgums ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē