18.4 °C, 1.7 m/s, 95.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmePēcpusdienā veiks atkārtotu ielu un ietvju tīrīšanu un kaisīšanu
Pēcpusdienā veiks atkārtotu ielu un ietvju tīrīšanu un kaisīšanu
07/12/2022

Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka vēl pirms pusdienlaika tiek tīrītas mazākās asfaltētās ielas un iebrauktuves vairākās ielās, kas pirms tam izšķūrētas, kā arī autobusu pieturas. Pēcpusdienā tiks veikta atkārtota asfaltēto ielu un arī ietvju tīrīšana. Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka intensīvas snigšanas laikā braukšanas apstākļi ir apgrūtināti, ielas var būt slidenas un pieputinātas, tāpat ir iespējama sabiedriskā transporta kavēšanās.

“Pilsētsaimniecībā” norāda, ka rīta maršrutā lielākajās asfaltētajās ielās līdz pulksten 11 sniega tīrīšana un ielu kaisīšana ir pabeigta, bet šobrīd traktors turpina attīrīt iebrauktuves un autobusu pieturas. “Pilsētas lielāko asfaltēto ielu tīrīšanā iesaistīti trīs lielie kaisītāji un aiz viņiem brauc trīs traktori ar lāpstu, kas attīra vaļņus,” skaidro “Pilsētsaimniecībā”. Pa mazākajām asfaltētajām ielām brauc mazais kaisītājs ar šaurāku platumu. Mazākajās ielās tīrīšanas un kaisīšanas darbi vēl turpinās.

 

Pēc prognozēm snigšana mitēsies tikai rīt, bet, lai darbdienas beigās autovadītāji varētu ērtāk nokļūt mājās, ap pulksten 14 plānots atkārtoti tīrīt un kaisīt pilsētas asfaltētās ielas.

 

Turpinās arī ietvju tīrīšana. Darbos iesaistīta gan mazā traktortehnika, gan sētnieki. Tāpat tiek veikta autobusu pieturu attīrīšana no sniega. Plānots, ka ap pulksten 15 tiks uzsākta atkārtota ietvju tīrīšana.

 

Mitējoties snigšanai, naktī vai no agra rīta plānota izglītības iestāžu un kapsētu stāvlaukumu tīrīšana un grants seguma ielu tīrīšana.

 

Par pamanītajām ielu seguma problēmām pilsētā iedzīvotāji aicināti ziņot Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina, ka no pulksten 12 līdz 15 Latvijas rietumu un centrālajos rajonos gaidāms ļoti stiprs sniegs ar sniega segas pieaugumu 10-12 centimetri. Brīžiem redzamība pasliktināsies līdz 500-1000 metriem. Ceļi un ietves būs slidenas!

 

Ziemas dienests turpina diennakts režīmā sekot līdzi laikapstākļiem un pilsētas ielu stāvoklim, lai nepieciešamības gadījumā veiktu gan ielu un ietvju tīrīšanu, gan kaisīšanu ar pretslīdes materiālu.

 

Aicinām gājējus būt uzmanīgiem un autobraucējus izvēlieties braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē