20.1 °C, 3.8 m/s, 68 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsPēdējā iespēja izpildīt uzdevumu “100 kilometri 5 nedēļās”
Pēdējā iespēja izpildīt uzdevumu “100 kilometri 5 nedēļās”
22/02/2021

Sākusies pēdējā iniciatīvu cikla “Būšu aktīvs” pirmā sportiskā uzdevuma “100 kilometri 5 nedēļās” nedēļa. Aktivitāte noslēgsies 28. februārī, un pieci pēc nejaušības principa izraudzīti jelgavnieki, kuri būs tikuši galā ar šo izaicinājumu, saņems pārsteiguma balvu.

Šobrīd uzdevumam “100 kilometri 5 nedēļās” pieteikušies 217 dalībnieki, un vairāk nekā puse – 113 dalībnieki jeb 52 procenti – uzdevumu ir jau izpildījuši. Pārējiem – gan jau esošajiem dalībniekiem, gan tiem, kuri nolems pievienoties tikai tagad – ir atlikusi vēl nedēļa, lai mēģinātu izpildīt šo uzdevumu.

 

Lai pievienotos iniciatīvai “100 kilometri 5 nedēļās”, jāreģistrējas mājaslapā distantrace.com, pievienojot sporta programmu, kurā tiks uzņemti rezultāti. Šobrīd ir iespējams izmantot šādus servisus: Garmin, Strava, Polar. Pēc tam mājaslapā jāizvēlas izaicinājums “Jelgava sporto”, jāpievienojas tam, un rezultāti, kas būs fiksēti izvēlētajā programmā, tiks ieskaitīti un summēti automātiski.

 

Iniciatīvu cikls “Būšu aktīvs” ir “Sporta servisa centra” dāvana jelgavniekiem iestādes 20. gadadienā. Tas paredz piedāvāt jelgavniekiem 20 sportiskas iniciatīvas visa gada garumā. Viena no tām jau aizvadīta – online treniņi “Balles karalis un karaliene” ar “My Fitness Latvia” un “Nike Training Club” treneri Alekseju Ērgli. Savukārt 27. februārī pulksten 11 interesenti aicināti pieslēgties tiešsaistes lekcijai “Rūdīšanās dzīvesveida ABC”, ko vadīs rūdīšanās skolas dibinātājs un treneris, biohakeris Māris Žunda. Tiešsaistes bezmaksas lekcija būs pieejama Facebook grupā “Jelgava sporto”.

 

Lai visa informācija par iniciatīvu ciklu “Būšu aktīvs” būtu pieejama vienkopus, izveida Facebook grupa “Jelgava sporto”. Tā ir publiska, un tai aicināts pievienoties ikviens interesents. Tāpat informācija par cikla aktivitātēm tiek publicēta gan mājaslapas www.jelgava.lv “Sporta servisa centra” sadaļā, gan iestādes sociālo tīklu kontos.

 

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” dibināta 2001. gada 2. augustā.

 

Foto: publicitātes