24.5 °C, 2.9 m/s, 79.2 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaPēdējā iespēja pieteikties studijām – LLU Uzņemšanas nakts
Pēdējā iespēja pieteikties studijām – LLU Uzņemšanas nakts
10/07/2017

Rīt, 11. jūlijā no pulksten 20 līdz 24 Jelgavas pilī norisināsies Uzņemšanas nakts, kas ir pēdējā iespēja studētgribētājiem pieteikties studijām Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU), kā arī ikvienā citā vienotās uzņemšanas sistēmas (www.latvija.lv/studijas) augstskolā Latvijā. 

Uzņemšanas nakts Jelgavā šogad norisināsies jau 10. reizi. Tā ir unikāla iespēja studētgribētājiem ārpus darba laika pieteikties studijām LLU pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju programmās, kā arī to augstskolu programmās, kuras piedalās vienotajā elektroniskās uzņemšanas sistēmā portālā latvija.lv. Turklāt LLU Jelgavas pils būs vienīgā vieta Latvijā, kur pēdējās uzņemšanas stundās jau izveidotajos un apstiprinātajos pieteikumos vēl varēs veikt izmaiņas, vai nu mainot studiju prioritātes, vai pievienojot jaunas.

 

Kā liecina iepriekšējo gadu pieredze, šādu iespēju lielākoties izmanto vai nu topošie maģistranti, kas piesakās uz LLU maģistra programmām, vai arī jaunieši, kas jau iepriekš ir izveidojuši pamatstudiju pieteikumus un vēlas tos izmainīt. Līdz ar to Jelgavas pili naktī apmeklē ne tikai studētgribētāji no vietējā reģiona, bet visas Latvijas.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē