19.9 °C, 6.3 m/s, 82.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsPeldētāji cīnīsies par vietu Latvijas olimpiskās komandas sastāvā
Peldētāji cīnīsies par vietu Latvijas olimpiskās komandas sastāvā
25/02/2021

26.-28. februārī Ķīpsalas 50 metru peldbaseinā notiks starptautiska mēroga sacensības peldēšanā – FINA atzītas XXXII vasaras olimpisko spēļu Tokijā kvalifikācijas sacensības “Latvian Open 2021”. Sacensībās startēs arī Jelgavas peldētāji.

Latvijas peldētājiem sacensības ir būtiskas, jo tā būs cīņa par vietu mūsu valsts olimpiskajā komandā. Latvijas izlases sastāvā, kas startēs šajās sacensībās, iekļauti arī 17 Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas audzēkņi. Jāpiebilst, ka izlases sastāvā tika iekļauti tikai tie sportisti, kuri ir izpildījuši vismaz sporta meistara kandidāta normatīvu (>540 FINA punkti).

 

Konkurence solās būt ļoti sīva, jo sacensībās piedalīsies peldētāji no astoņām valstīm, tostarp Eiropas un pasaules čempionāta medaļnieki, pasaules rekordisti, olimpisko spēļu dalībnieki.

 

Sacensību translācija būs pieejama kanālā Sportacentrs.com TV, kā arī Latvijas peldēšanas federācijas mājaslapā www.swimming.lv. Tiešraide visas trīs dienas sāksies pulksten 10 ar priekšsacīkstēm un 17 pulksten būs fināli.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta