19.9 °C, 1.8 m/s, 84.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaPensionāru biedrības logos – senioru rokdarbu izstāde
Pensionāru biedrības logos – senioru rokdarbu izstāde
19/03/2021

Jelgavas Pensionāru biedrības dienas centra “Sadraudzība” Dobeles ielā 62a logu rūtīs skatāma Jelgavas senioru rokdarbu izstāde, kas šoreiz neierastā veidā turpina biedrības ikgadējo marta izstādes tradīciju. Darbi logos būs skatāmi līdz Pirmajām Lieldienām, 4. aprīlim.

“Katru gadu martā rīkojam rokdarbu izstādi, kas notiek telpās. Tā kā šogad ierastā veidā tā nevar notikt, izlēmām senioru radītos rokdarbus izlikt logos, lai tos var apskatīt ikviens. Izstādē apskatāmas gan cepures, šalles, cimdi, mauči un zeķes, gan pērlīšu izšuvumi un pat gleznas,” stāsta Jelgavas Pensionāru biedrības vadītāja Janīna Onževa. Viņa piebilst, ka izstāde būs apskatāma līdz 4. aprīlim, bet tai noslēdzoties, rokdarbus varēs arī iegādāties. Par interesējošajiem rokdarbiem interesenti var vērsties Jelgavas Pensionāru biedrības dienas centrā “Sadraudzība” Dobeles ielā 62a otrdienās no pulksten 10 līdz 17.

 

“Izstāde tapusi gan kā tradīcija, gan lai iepriecinātu mūs pašus un citus laikā, kad arī biedrībā klātienē satikties nevaram. Tomēr biedrība ir gana aktīva, jo regulāri sazvanāmies, sveicam mūsu gaviļniekus, kā arī iesaistāmies labdarības akcijās – Ziemassvētku laikā kopā ar pirmsskolas izglītības iestādi “Lācītis” gādājām dāvanas pensionāriem, kā arī piedalījāmies Sabiedrības integrācijas pārvaldes iniciatīvā “Siltums tev no mums”, ziedojot telpaugus Jelgavas pansionāta iemītniekiem,” skaidro J.Onževa.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē