17.8 °C, 3.7 m/s, 82.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPērn labiekārtoti trīs daudzdzīvokļu māju pagalmi
Pērn labiekārtoti trīs daudzdzīvokļu māju pagalmi
02/02/2018

Asteru 17.jpeg

2017.gadā pašvaldības līdzfinansētajā daudzdzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanas programmā piedalījās un savu ieceri realizēja Sarmas ielas 21, Asteru ielas 17 un Katoļu ielas 6 un 8 dzīvokļu īpašnieku kopības.

Sarmas ielā 21 atjaunots iebraucamais ceļš, veikts asfalta seguma remonts ar nepilno tehnoloģiju, aizpildot bedrītes ar asfaltbetonu, trīs aku augstuma regulēšana asfalta līmenī un nesaistītu minerālmateriālu laukuma profilēšana.

 

Asteru ielas 17 pagalmā uzstādīts bērnu rotaļu laukums – rotaļu komplekss “Tornis”, dubultās šūpoles, divi soliņi un atkritumu tvertne.

 

Savukārt Katoļu ielā 6 un 8 nocirsti un izņemti pāraugušie krūmi, demontēti betona pamati veļas žāvētājiem, ieklāts bruģakmens piebraucamajā ceļā, gājēju celiņos un laukumos automašīnu novietošanai, sakārtota lietus ūdens novadīšana.

 

Jelgavas pilsētas pašvaldība, sākot no 2015.gada, piedāvā iespēju daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašnieku kopībām labiekārtot daudzdzīvokļu māju pagalmus, saņemot pašvaldības līdzfinansējumu. Līdzfinansējums paredzēts lietus ūdens novadīšanas sistēmu, brauktuvju, ietvju stāvlaukumu vai apgaismojuma būvdarbiem un citiem labiekārtošanas darbiem, iekļaujot būvuzraudzības un preču iegādes izmaksas.