15.6 °C, 2 m/s, 92.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaPersonas ar invaliditāti var saņemt sociālos pakalpojumus
Personas ar invaliditāti var saņemt sociālos pakalpojumus
17/12/2020

Jelgavā deklarētās pilngadīgās personas ar garīga rakstura traucējumiem, kurām ir noteikta 1. vai 2. invaliditātes grupa, bērni ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem noteikta invaliditāte un kuri dzīvo ģimenē, kā arī viņu likumiskie pārstāvji vai audžuģimenes līdz 15. janvārim var pieteikties sociālajiem pakalpojumiem.

Jelgavas pilsētas pašvaldība īsteno Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu “Atver sirdi Zemgalē», un tā gaitā minēto grupu iedzīvotāji bez maksas var saņemt dažādus pakalpojumus. Tiem aicinātas pieteikties tās personas, kas līdz šim nav saņēmušas ESF projekta finansētus pakalpojumus.

 

Bērni ar funkcionāliem traucējumiem bez maksas var saņemt rehabilitācijas pakalpojumu, psihologa konsultāciju, reitterapiju, mūzikas terapiju, hidroterapiju, atelpas brīža pakalpojumu bērniem, kam ir noteikta īpaša kopšana. Bet šo bērnu likumiskie pārstāvji vai audžuģimenes – bezmaksas fizioterapeita konsultāciju, rehabilitācijas pakalpojumu, izglītojošās atbalsta grupas pakalpojumu vai psihologa konsultāciju. Savukārt pilngadīgas personas ar garīga rakstura traucējumiem var saņemt fizioterapeita konsultāciju, ergoterapeita konsultāciju, reitterapiju, psihologa konsultāciju, pakalpojumu “Aprūpe mājās” un atelpas brīža pakalpojumu.

 

Pieteikties pakalpojumiem var, sazinoties ar Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes sociālo darbinieci darbā ar bērniem ar funkcionāliem traucējumiem pa tālruni 63048918 vai ar sociālo darbinieci darbā ar pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem pa tālruni 63012533.

 

 

Foto: freepik.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē