21.7 °C, 4.6 m/s, 51.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPie izglītības iestādēm ierobežo braukšanas ātrumu
Pie izglītības iestādēm ierobežo braukšanas ātrumu
28/08/2017

No 28. augusta līdz 18. septembrim pie Jelgavas izglītības iestādēm ierobežots maksimālais braukšanas ātrums, savukārt no 1. septembra, lai uzlabotu satiksmes drošību, trīs nedēļas pie izglītības iestādēm dežūrēs policisti.

No 28. augusta pie desmit Jelgavas izglītības iestādēm ir uzstādītas papildu ātruma ierobežojošas zīmes. Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”, informē, ka šogad papildus uzstādītas desmit ceļa zīmes Nr. 323 “Maksimālā ātruma ierobežojums” 40km/h.

 

Papildus zīmes uzstādītas šādos ielu posmos: Loka maģistrālē no Vecā ceļa līdz Bērzu ceļam, Mātera ielā no Raiņa ielas līdz S.Edžus ielai, Institūta ielā no Zāļu ielas līdz Vecajam ceļam, Dambja ielā posmā no Aspazijas ielas līdz Brigaderes ielai, Akadēmijas ielas abās pusēs no Zemgales prospekta, Lapskalna ielā no Uzvaras ielas līdz Blaumaņa ielai, Pasta ielā no t/c “VIVO centrs” iebrauktuves līdz Sudrabu Edžus ielai, Lapskalna ielā no Kazarmes ielas līdz Liepu ielai, Pļavu ielas posmā no Cukura ielas līdz Ziedoņa ielai un Pulkveža Oskara Kalpaka ielā no Svētes ielas līdz Raiņa ielai.

 

Savukārt pie citām pilsētas izglītības iestādēm darbojas jau iepriekš noteiktie ātruma ierobežojumi.

 

Tāpat vēl pārceltas esošās ceļa zīmes Nr. 525 “30 km zona” Skautu ielā no krustojuma pirms Vecā ceļa un pie Rīgas ielas krustojuma.

 

No 1. līdz 15. septembrim pie Jelgavas izglītības iestādēm dežūrēs policisti. Pie Jelgavas 2. pamatskolas un Jelgavas 5. vidusskolas laika posmā no pulksten 7.30 līdz 8.30 dežūrēs pašvaldības policisti, bet pie visām pārējām izglītības iestādēm dežūrēs Valsts policijas inspektori.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē