18.1 °C, 2.9 m/s, 85.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPie Jelgavas Pārlielupes bibliotēkas tapis grafiti zīmējums par tēmu “Sociāla un iekļaujoša Eiropa”
Pie Jelgavas Pārlielupes bibliotēkas tapis grafiti zīmējums par tēmu “Sociāla un iekļaujoša Eiropa”
22/11/2022

Pirmdien, 21. novembrī, pie Jelgavas Pārlielupes bibliotēkas Loka maģistrālē 17 pabeigts četrus metrus augstais un 10 metrus platais grafiti zīmējums par tēmu “Sociāla un iekļaujoša Eiropa un Latvija”. Mākslas darba autors ir Matīss Maksimovs un tas tapis, sadarbojoties Jelgavas pilsētai ar Finanšu ministriju Eiropas Savienības fondu ietvaros.

Visu novembri piecās dažādās Latvijas pilsētās – Jelgavā, Valmierā, Daugavpilī, Liepājā un Rīgā, ar grafiti mākslinieku piesaisti, tiek veikti sienu gleznojumi, kas katrs vizuāli attēlo kādu no ES fondu investīciju mērķiem, simboliski demonstrējot visu Latvijas reģionu iesaisti ES fondu investīciju veiksmīgā ieguldīšanā. Tā Finanšu ministrija turpina vērst sabiedrības uzmanību uz drīzu jaunā ES fondu perioda uzsākšanu un no 2023. gada sākuma mudina potenciālos projektu īstenotājus būt gataviem izmantot ES finansējuma sniegtās priekšrocības.

 

 

Foto un informācija:

Finanšu ministrija