25.3 °C, 1.3 m/s, 65.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmePie skolām dežurēs policisti; ierobežo braukšanas ātrumu
Pie skolām dežurēs policisti; ierobežo braukšanas ātrumu
27/08/2022

29. augustā stāsies spēkā maksimālā braukšanas ātruma ierobežojumi pie pilsētas izglītības iestādēm tajos ielu posmos, kur tie nav ieviesti pastāvīgi. Savukārt 1. septembrī, rūpējoties par skolēnu drošību, dežūras pie skolām uzsāks policisti.

Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka pagaidu ceļa zīmes, kas līdz 40 kilometriem stundā ierobežo maksimālo braukšanas ātrumu, būs izvietotas pie 6. vidusskolas Loka maģistrālē no Vecā ceļa līdz Bērzu ceļam; pie “Jundas” Zemgales prospekta krustojumā ar Sporta ielu; pie Bērnu un jaunatnes sporta skolas Lapskalna ielā no Kazarmes ielas līdz Liepu ielai; pie Tehnoloģiju vidusskolas Mātera ielā no Raiņa ielas līdz Sudrabu Edžus ielai. Pagaidu ceļa zīmes, lai gādātu par skolas vecuma bērnu drošu pārvietošanos, sākoties skolas laikam, būs spēkā līdz 18. septembrim.

 

Tāpat, tuvojoties mācību gadam, tiks atjaunoti stāvēšanas ierobežojumi stāvlaukumos pie ēkas Mātera ielā 30, kur atrodas Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola. Jāatgādina, ka vasaras brīvlaikā tie bija atcelti. 

 

Savukārt pie citām pilsētas izglītības iestādēm jau ir stacionāras ceļa zīmes un ātrumvaļņi, kas ierobežo maksimālo braukšanas ātrumu līdz 30 vai 20 kilometriem stundā.

 

Kā ik gadu, 1. septembrī dežūras pie skolām uzsāks Jelgavas Pašvaldības policija sadarbībā ar Valsts policiju, divu nedēļu garumā īpašu uzmanību pievēršot ceļu satiksmes noteikumu ievērošanai pie izglītības iestādēm. Tāpat līdz ar jauno mācību gadu skolās darbu atsāks Pašvaldības policijas Patruļpolicijas nodaļas inspektori, lai nodrošinātu kārtību un skolēnu drošību izglītības iestādēs un to teritorijā.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē