18.5 °C, 1.9 m/s, 59.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPiecpadsmito gadu sveic spožāko objektu konkursa uzvarētājus
Piecpadsmito gadu sveic spožāko objektu konkursa uzvarētājus
16/01/2020

16. janvārī Jelgavas Valsts ģimnāzijā sveikti Jelgavas pilsētas pašvaldības rīkotā konkursa “Spožākais pilsētvides objekts 2019” uzvarētāji un laureāti. Kopskaitā pašvaldības Pateicības rakstus un balvas saņēma 62 objektu saimnieki, kuri gada nogales svētku izjūtu pilsētā papildināja ar mirdzošām lampiņām un dekoriem koku zaros, logos, balkonos un pagalmos.

Pagājušā gada nogalē un šī gada sākumā konkursa komisija apskatīja vairāk nekā simts objektus pilsētā – privātmājas, daudzdzīvokļu namu balkonus un lodžijas, pilsētas sabiedriskās ēkas, kas gada tumšajā laikā bija īpaši izrotātas un izgaismotas. Ar katru gadu spožāko objektu mūsu pilsētā kļūst arvien vairāk, ko apliecina arī konkursa uzvarētāju un laureātu skaits. Konkursa komisija pateicas visiem šo objektu saimniekiem par ieinteresētību un ieguldīto darbu.

“Lielais uzvarētāju skaits apliecina to, ka mēs visi, tostarp jūs, domājam par mūsu pilsētas izskatu. Paldies jums par ieguldīto darbu, lai sagādātu prieku ne tikai sev, bet arī pilsētniekiem. Lai jums ir lepnums par paveikto!” spožāko objektu saimniekus sveica Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

Konkursa žūrijas komisijas vadītājs Jelgavas domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības programmā Jurijs Strods atzinīgi vērtē to, ka ar katru gadu saimnieki aizvien vairāk aizdomājas par to, lai viņu ieguldījums būtu redzamas ne tikai pašiem, bet arī kaimiņiem un garāmgājējiem. Jāteic, ka tieši tas ir viens no galvenajiem konkursa vērtēšanas kritērijiem – lai skaistums būtu redzams arī no publiskās ārtelpas.

Jāpiebilst, ka šogad konkursa komisija pasniedza trīs speciālbalvas. Tās saņēma Jelgavas pilsētas slimnīca, Jelgavas tehnikums un pirmskolas izglītības iestāde “Gaismiņa”.

Konkursa uzvarētāji saņēma lielveikalu tīkla “K-Senukai” un tirdzniecības centra “Vivo centrs” dāvanu kartes, kā arī suvenīrus ar Jelgavas pilsētas simboliku. Visiem privātmāju saimniekiem tika dāvināts arī Jelgavas pilsētas karogs.

Jelgavas pilsētas pašvaldība konkursu “Spožākais pilsētvides objekts” organizē jau piecpadsmito gadu, un šogad tā noslēguma pasākums notika Jelgavas Valsts ģimnāzijā, kurā pagājušajā gadā tika pabeigti vērienīgi rekonstrukcijas darbi. Pēc apbalvošanas pasākuma balvu saņēmēji devās ekskursijā pa rekonstruētās ģimnāzijas telpām.

Konkursa uzvarētāji, kuri nevarēja ierasties uz pasākumu, aicināti zvanīt pa tālruni 63005558, lai vienotos par balvas saņemšanu.

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē