20.4 °C, 1.9 m/s, 83.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPiedalies Jelgavas svētku karodziņa stafetē!
Piedalies Jelgavas svētku karodziņa stafetē!
01/05/2020

Sākoties pilsētas svētku mēnesim, jelgavnieki, pilsētas viesi un draugi aicināti radoši izpausties, piedaloties īpašā akcijā – simboliskajā Jelgavas pilsētas karodziņa stafetē. Visa mēneša garumā ikviens var nofilmēt un iesūtīt savu karodziņa padošanas video, kas tiks iekļauts svētku stafetes montāžā.

Stafetes dalībnieku uzdevums ir nofilmēt, kā kadrā esošajam cilvēkam karodziņš tiek padots no labās puses, tālāk nododot to ārpus kadra uz kreiso pusi. Video var filmēt ar telefonu, taču būtiski, lai filmēšanai tiktu izmantots vertikālais formāts un tas netiktu filmēts ļoti izgaismotā vai tumšā vietā. Tāpat vēlams, lai video garums būtu 4 līdz 9 sekundes.

 

Simboliskā stafete, pilsētas karodziņu nododot citam cita rokās, kalpos kā unikāls sveiciens pilsētai svētkos. Iesūtītie video katru nedēļu tiks apkopoti, izveidojot vienotu sveicienu, kas būs kā simbolisks Pilsētas svētku gājiens un tiks publicēts pilsētas sociālo tīklu kontos un pilsētas mājaslapā.

 

Savus video ikviens aicināts iesūtīt visu maija mēnesi pa e-pastu Jelgava755@jelgava.lv un pilsētas “Facebook” lapā. Lejupielādējams karodziņa variants drukāšanai pieejams zemāk, bet izgriešanai tas tiks publicēts arī “Jelgavas Vēstneša” 21. maija numurā.

 

Izdrukā savu karodziņu ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē