14.3 °C, 2.3 m/s, 74.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsPiedalies sporta fotogrāfiju konkursā!
Piedalies sporta fotogrāfiju konkursā!
10/03/2020

Lai veicinātu iedzīvotāju iesaistīšanos pilsētas sporta dzīvē un sporta notikumu atspoguļošanā, kā arī lai popularizētu sportu un sportisko aktivitāšu iespējas Jelgavas pilsētā, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” izsludina fotokonkursu “Jelgava sporto”.

Fotokonkursa tēma ir “Jelgava sporto”, un tajā var iesniegt fotogrāfijas, kurās atspoguļoti Jelgavas pilsētā notikuši sporta pasākumi vai Jelgavas sportisti treniņu vai sacensību procesā jebkurā citā vietā. Galvenais nosacījums – fotogrāfijai jābūt uzņemtai pēc 2018. gada 31. decembra.

 

“Jelgavā ir daudzveidīga sporta dzīve. Pilsētā darbojas trīs pašvaldības sporta skolas un vairāki desmiti sporta klubu, kuros kopumā trenējas vairāki tūkstoši bērnu, jauniešu un pieaugušo. Ik gadu pilsētā notiek vairāk nekā simts dažādu sacensību. Ar šo fotokonkursu vēlamies uzsvērt, ka sports vieno – gan laukumos, gan tribīnēs. Sports rada iedzīvotāju piederību savai pilsētai, dod pamatu lepoties gan ar pilsētu, gan ar tās cilvēkiem,” uzsver Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” direktors Juris Kaminskis.

 

Fotogrāfijas konkursam var iesniegt līdz 2020. gada 31. oktobrim. Fotogrāfijas var iesniegt zibatmiņā JPPI “Sporta servisa centrs” Uzvaras ielā 8, Jelgavā vai augšupielādēt portālā http://www.failiem.lv un saiti nosūtot pa e-pastu ilze.knusle@sports.jelgava.lv. Konkursā drīkst piedalīties gan profesionāli fotogrāfi, gan foto entuziasti. Viens autors drīkst iesniegt līdz 20 fotogrāfijām.

 

Konkursam iesniegtos darbus vērtēs profesionāla žūrija: sporta fotogrāfs Juris Bērziņš-Soms un SIA “W&D” īpašnieks un profesionāls fotogrāfs Juris Zēbergs (AFIAP). Labāko fotogrāfiju autori tiks apbalvoti ar naudas balvām: 1. vietas ieguvējs saņems 200 eiro, 2. vietas ieguvējs – 150 eiro, 3. vietas ieguvējs – 100 eiro. Žūrijai ir tiesības piešķirt speciālbalvu 50 eiro. Labākās fotogrāfijas tiks eksponētas fotoizstādē pasākumā “Sporta laureāts 2020” 28. decembrī Jelgavas sporta hallē. Pasākuma laikā plānota arī fotokonkursa uzvarētāju apbalvošana.

 

Fotokonkursa nolikums

 

 

Foto: no Jelgavas pilsētas arhīva