16.9 °C, 0.5 m/s, 89.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaPiedāvā bezmaksas tiešsaistes nodarbības esošajiem un topošajiem vecākiem
Piedāvā bezmaksas tiešsaistes nodarbības esošajiem un topošajiem vecākiem
29/01/2021

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) atsāk bezmaksas nodarbības topošajiem vecākiem “Topošo vecāku skola”. Nodarbībās aicinātas piedalīties topošās māmiņas kopā ar vienu atbalsta personu. Nodarbību laikā tiks pārrunātas tēmas par pirmsdzemdību laiku, sagatavošanos dzemdībām, zīdīšanas jautājumiem, jaundzimušo aprūpi un pēcdzemdību laiku.

ZRKAC Tālākizglītības nodaļas vadītāja Astra Vanaga norāda, ka ņemot vērā epidemioloģisko situāciju un noteiktos ierobežojumus, pagaidām nodarbības plānotas tikai tiešsaistē. “Taču mēs sekosim līdzi situācijai un, ja tā uzlabosim, ierobežojumi ļaus atsākt arī klātienes nodarbības, to arī organizēsim,” stāsta A.Vanaga, piebilstot, ka vienā grupā plānots uzņemt līdz 30 topošajām māmiņām un viņu atbalsta personas.

 

Māmiņām, kuras vēlas piedalīties sešu tiešsaistes nodarbību ciklā, tām obligāti iepriekš jāpiesakās. To var izdarīt elektroniski ŠEIT.

 

Papildus informāciju var iegūt, rakstot pa e-pastu astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv.

 

Šogad Topošo vecāku skolā plānots pavisam uzņemt desmit grupas. Ar Topošo vecāku skolas nodarbību grafiku var iepazīties ŠEIT.

 

Semināru cikli tiek īstenots projekta “Veselības veicināšana Jelgavā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/085) ietvaros.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē