19.5 °C, 5 m/s, 89.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPiektdien pārbaudīs trauksmes sirēnas
Piektdien pārbaudīs trauksmes sirēnas
12/11/2014

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka piektdien, 14.novembrī, pulksten 10 uz 3 minūtēm tiks iedarbināta trauksmes sirēnas, ar mērķi pārbaudīt trauksmes sirēnas gatavību. Šajā dienā iedzīvotājiem nav pamata uztraukties un turpmāka rīcība nav nepieciešama.

Publicitātes foto

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka piektdien, 14.novembrī, pulksten 10 uz 3 minūtēm tiks iedarbināta trauksmes sirēnas, ar mērķi pārbaudīt trauksmes sirēnas gatavību.

Trauksmes sirēnu iedarbināšana tiks veikta atbilstoši Ministru kabineta 2007.gada 7.augusta noteikumu Nr.530 „Civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas izveidošanas, izmantošanas un finansēšanas kārtība” 17.punktam.

Šajā dienā iedzīvotājiem nav pamata uztraukties un turpmāka rīcība nav nepieciešama. Viesnīcu administrācijai jāinformē ārvalstu klienti par gaidāmo pārbaudi, lai nerastos panika.

Ja iepriekš iedzīvotāji nav brīdināti par sirēnu pārbaudi, izdzirdot sirēnas signālu, jāieslēdz radio vai televīzijas uztvērējs, kur pārraidīs informāciju par iespējamo apdraudējumu un rekomendācijas par aizsardzības pasākumiem un rīcību katastrofu un avāriju gadījumos. Trauksmes sirēnas brīdina iedzīvotājus par ārkārtējām situācijām, notikušām dabas vai tehnogēnām katastrofām vai to draudiem.

Informācija sagatavota
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā